Karda Beach
Kamperen zonder haringen, krakende luchtbedden en gezamenlijke wassenhokken. Dat kan bij Karda Beach. Hier pluk je alle vruchten van het buitenleven, maar dan wel in je eigen bungalow. De eerste campinggasten komen ook aan en zoeken een goede plek voor de camper of tent. Heerlijk buitenleven, maar vergeet de muggenspray niet mee te nemen. Tijd voor een duik in het zwembad of mezze's in het restaurant. Liever strand? Even de straat oversteken en je bent er. De vakantie is begonnen!
Vergelijkbare reizen
Sofia Apartments**
Vakantie Griekenland met verblijf in een 4-sterren appartement o.b.v. logies en inclusief huurauto
Vanaf € 364.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Pegasus
Hotel Pegasus is een gezellig familiehotel waarbij gezinnen, vrienden en stelletjes van harte welkom zijn. Misschien maakt deze gastvrijheid dit wel zo'n geliefd plekje op Corfu. En gelegen in een grote, groene tuin is het hier ook nog eens volop genieten in een prachtige omgeving. Toch is er ook genoeg vermaak te vinden in de omgeving; je verblijft hier aan de rand van het centrum van Roda. Uiteraard kun je ook de dagen doorbrengen aan zee, want het strand ligt op loopafstand van het hotel. De fijne ongedwongen vakantiesfeer is overal goed merkbaar in Hotel Pegasus. De uitstraling is modern wat ook zeker in je kamer erg fijn is, want deze zijn van alle gemakken voorzien. Relaxen kan hier goed bij het zwembad waarbij het nuttigen van een lekker drankje heel eenvoudig is; de poolbar is een geliefd plekje. Regelmatig worden er leuke avonden georganiseerd, waaronder een Griekse avond vol (live) muziek en dans.
Vanaf € 309.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Joanna
Appartementen Joanna is een kleinschalig complex waarbij de Griekse gastvrijheid welbekend is. Dat is al gelijk een goede start van je verblijf. En de rustige ligging is ook nog eens heerlijk als je op zoek bent naar een ontspannen verblijf op het toch al zo fijne eiland Corfu. De zonnige dagen doorbrengen aan zee is natuurlijk ideaal voor een strandvakantie. Na een stukje wandelen kom je aan op het kiezelstrand, waar het met het lekkere zeebriesje goed vertoeven is. Als je de omgeving wilt ontdekken, is het kleine (toeristen)plaatsje Archavari een leuk uitstapje. Naast het langgerekte strand, dat langzaam afloopt in zee, kun je hier ook aanschuiven bij een Griekse taverna of voor het inslaan van leuke souveniers. In de avonduren kun je hier ook nog een aantal gezellige bars vinden; wellicht een goed moment om te proosten op je zonvakantie.
Vanaf € 209.00 | Meer informatie Boek reis |