Louvre Hotel
Zonvakantie Corfu - Louvre Hotel **+ Het kleinschalige Louvre Hotel is slechts 100 m verwijderd van zee en strand en wordt gerund door een zeer gastvrije Griekse familie. U verblijft middenin het gezellige centrum van Gouvia waar u leuke winkels, restaurants en bars vindt. Omarm de Griekse zon en gastvrijheid en geniet van de heerlijke Griekse keuken. Veel plezier! Gouvia is één van de gezellige badplaatsen op het Griekse eiland Corfu en ligt in een mooie baai. U vindt hier een verscheidenheid aan winkels, tavernes, restaurants en bars. Gouvia ligt aan de oostkust van het eiland, naast de badplaatsen Kontokali, Kommeno en Ipsos en op ca. 8 kilometer ten noorden van Corfu-Stad. Vanwege de centrale ligging op het eiland is Gouvia een prima uitvalsbasis om het eiland te verkennen. Bovendien beschikt de badplaats over een uitstekende busverbinding met Corfu-Stad, maar is het ook zeker aan te raden om een auto te huren. Volop vertier tijdens uw vakantie in de badplaats Gouvia. Het levendige centrum bestaat uit een lange winkelstraat met diverse restaurants, cafés en bars waar u zich ?s avonds ook uitstekend kunt vermaken. Ten zuiden Gouvia vindt u de nieuwe jachthaven, de grootste jachthaven van Corfu met de oude Venetiaanse bootwerf tegenover de ingang; zeker de moeite waard om gezien te hebben! Vanaf de jachthaven begint het strand van Gouvia waar zich een kleine pier met verschillende vissersboten bevindt. Overdag kunt u heerlijk relaxen op het strand van Gouvia. De stranden in de baai van Gouvia zijn allemaal kiezelstranden. Ervaar in Gouvia de prettige sfeer, de mooie jachthaven, uitstekende restaurants, uitgaansgelegenheden en de vriendelijke lokale bevolking!
Vergelijkbare reizen
Villa's Metel
Villa's Metel ligt verscholen tussen het groen op één van de favoriete plekjes op Corfu! Deze kleine oase is een paradijsje voor echte rustzoekers. De lieve eigenaresse Sophia vindt het vooral heel belangrijk dat dit zo blijft en dat al haar gasten helemaal tot rust komen in haar villa's. Bij het zwembad lekker genieten van het zonnetje, terwijl je uitkijkt over de baai van Kontokali en de bootjes die langs varen. Even genoeg van de zon? Er zijn genoeg schaduwrijke plekjes in de mooie tuin! Pak je favoriete boek en installeer je onder één van de vele bomen. Of ga voor het ultieme relaxen en ga lekker luieren in de hangmat! Vanuit Villa's Metel ben je zo in de hoofdstad van het eiland. Corfu-Stad heeft met haar vele smalle straatjes, gezellige pleinen en prachtige gebouwen een heel authentieke uitstraling. De bijzondere mix van Grieks en Italiaans die je hier vindt, maken het een stad die je eigenlijk echt gezien moet hebben. Je kunt ook voor een dag een auto huren, om zo de andere mooie plekjes van het eiland te ontdekken. Een aanrader is om naar de noordoostkust te rijden, waar veel leuke baaitjes met kiezelstranden ideale snorkelplekjes zijn!
Vanaf € 299.00 | Meer informatie Boek reis |
Century Resort
Zonvakantie Acharavi, Corfu - Century Resort **** Century Resort ligt op circa 600 m van het zandstrand en op ongeveer 150 m van het centrum van Acharavi. Daar vindt u ook een bushalte en diverse winkeltjes en restaurantjes. Het kustdorp Acharavi ligt in het noorden van Corfu aan de baai van Roda. Het is een moderne en populaire badplaats die samen met Roda en Almiros een grote, lange baai deelt. De naam van deze geliefde plaats was ooit Ivi (Hebe), maar nadat de Romeinen voet op Corfu zetten en de stad met de grond gelijk werd gemaakt, werd de naam veranderd in Acharavi dat ?ongelukkige jeugd? betekent. Acharavi heeft een oud gedeelte waar u het traditionele Griekenland leert kennen met prachtige historische gebouwen en opgravingen. De omgeving is mooi groen en het is dan ook heerlijk wandelen door de ongerepte natuur. Kom volledig tot rust en geniet van al het moois tijdens uw vakantie in Acharavi. U kunt heerlijk ontspannen op de fijne stranden rondom Acharavi. De langgerekte stranden lopen langzaam af in zee wat ideaal is voor gezinnen met jonge kinderen. Maak kennis met de onderwaterwereld door te gaan snorkelen of wees actief met één van de andere watersporten. In het centrum van Acharavi vindt u gezellige winkeltjes, tavernes, terrasjes en bars. Haal verse broodjes bij de bakker en smul van de dagvangst in een goed visrestaurant. Een vakantie in Acharavi staat garant voor een heerlijk verblijf.
Vanaf € 318.00 | Meer informatie Boek reis |
Maltezos
Een weekje zon voor een scherpe prijs? Maltezos is een uitstekend budget hotel. Een schone kamer, een fijn zwembad en 's ochtends staat er een lekker ontbijtje voor je klaar. Voor de beste tips en informatie kun je terecht bij Spiros de eigenaar, hij vertelt het je graag. Vanuit het hotel loop je zo het gezellige centrum van Gouvia in om een hapje te eten of te winkelen. Of neem de bus die bijna voor het hotel stopt naar Corfu-stad. Meer heb je toch niet nodig?
Vanaf € 514.00 | Meer informatie Boek reis |