App. Avenida

In het oude centrum van het bruisende Benidorm vind je het comfortabele Appartementen Avenida. Wanneer je verblijft in deze appartementen heb je werkelijk alles bij de hand om een heerlijke vakantie te beleven. Het populaire Levante-strand ligt namelijk op loopafstand en in de directe omgeving vind je diverse leuke winkeltjes en uitgaansgelegenheden. Een kleurtje opdoen onder de Spaanse zon kan natuurlijk prima op het strand, maar je mag ook gebruik maken van het dakterras van Hotel Avenida. Dit ligt aan de overkant van de autovrije straat. Je vindt er een verkoelend zwembad en comfortabele ligbedjes. Het Engelstalige animatieteam van het hotel organiseert talloze sportieve activiteiten, waar je ook aan kunt deelnemen.

Vanaf € 224,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Benidorm Centre - halfpension

Hotel Benidorm Centre - halfpension
Sunweb Autovakanties

Het eenvoudige Hotel Benidorm Centre ligt in het centrum van Benidorm en op een kleine loopafstand van het strand. Ook voor een duik in het zwembad of een uurtje in de sauna kun je terecht in dit hotel. Terwijl kinderen zich vermaken in het zwembad of de speeltuin, kun je fijn een potje biljart spelen of een drankje drinken in de bar. In de directe omgeving is er genoeg te beleven, je vindt hier diverse restaurants, barretjes en winkels.

Vanaf € 289.00 Meer informatie Boek reis

App. Sol y Mar

App. Sol y Mar
Sunweb Autovakanties

Het prachtige Sol y Mar ligt perfect: direct aan het strand van Calpe, in het centrum en niet ver van de indrukwekkende Peñon-de-Ifach-rots. De appartementen zijn luxe ingericht en een deel kijkt uit op zee. Relaxen kan hier goed op het zonneterras bij het zwembad. Om lekker weg te dromen is er een uitgebreide spa met vele faciliteiten: van verschillende soorten douches, een verwarmd zwembad en jacuzzi's tot een Turks bad, een sauna en een relaxruimte. Jezelf trakteren op een weldadige massage of fijne schoonheidsbehandeling kan ook. In de restaurants Ánfora en Abiss, die beiden aan het strand liggen, sieren heerlijke paellas en diverse vis- en vleesgerechten de menukaart. In het hoogseizoen kun je bij de Beach Club genieten van heerlijke salades op het terras dat uitkijkt over zee. De hippe 'Le Champ' bar met Balinese bedden is gespecialiseerd in champagnes en cavas. Ook heb je de mogelijkheid om gezellig wat te drinken in de trendy Sports Bar of in de 'Llum Bar', de cafetaria in de lobby.

Vanaf € 89.00 Meer informatie Boek reis