Esmeralda
Direct aan het Levante strand, in een levendige omgeving liggen de nette appartementen Esmeralda. De boulevard die gelijk voor het complex ligt brengt je lopend naar het traditionele visserdorp Calpe en de zeer luxe en moderne jachthaven. Je vindt genoeg gezellige restaurants en winkels in directe omgeving. Je verblijft in je appartement, maar kunt gebruik maken van alle faciliteiten, onder andere het overdekte zwembad en de fitness van het naastgelegen hotel Esmeralda.
Vergelijkbare reizen
App. Esmeralda Suites
De appartementen van Esmeralda Suites zijn netjes ingericht. De meeste appartementen hebben een prachtig uitzicht op zee en de bijzondere Peñon de Ifach rots. De ligging is perfect: na slechts een klein stukje lopen sta je al met je voeten in het zand van het schitterende Levante-strand. Ook leuke winkels, gezellige bars en restaurants vind je in de directe omgeving. Voor een frisse duik heeft Esmeralda Suites twee fijne zwembaden en voor de kleine vakantiegangers is er een kinderbadje, waar zij lekker met water kunnen spetteren. Op het terras bij de zwembaden kun je heerlijk wegdromen tijdens een zonnige dag. Wil je een dagje iets anders dan luieren, ga dan naar het mooie centrum van Calpe. Je vind er een moderne jachthaven en oude straatjes met witte huizen.
Vanaf € 239.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Santa Margarita
Santa Margarita ligt direct aan de lange, levendige boulevard van Benidorm. De appartementen zijn netjes ingericht en kijken uit op het schitterende Levante strand. Voor een frisse duik heeft Santa Margarita een zwembad en op het terras kun je heerlijk op een ligbedje genieten van het zonnetje, terwijl je van een koel drankje nipt. Vanaf het ruime terras kijk je uit over zee, het schitterende strand en over de mensen die gezellig over de boulevard flaneren. Op de boulevard zitten leuke restaurantjes waar je lekker kunt eten. Ook als je van winkelen houdt dan zit je hier goed: in de lange, brede straat achter de boulevard vind je ontzettend veel winkels vol souvenirs en kleding. In het oorspronkelijke centrum hangt een Spaanse sfeer. Je kunt er door smalle straatjes slenteren en wat drinken op één van de vele terrassen.
Vanaf € 279.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Rosamar
Bekend en onlangs gerenoveerd hotel. Gelegen tussen het levendige centrum en de wijk Rincon de Loix.
Vanaf € 229.00 | Meer informatie Boek reis |