Hotel Joya
Eenvoudig hotel op een ideale locatie in het toeristische centrum van Benidorm.
Vergelijkbare reizen
App. Gemelos 22
Gemelos 22 ligt aan de kant van het schitterende Levante-strand. Naar het strand is het wel een stukje lopen, maar onderweg is het levendig en kom je langs verschillende winkeltjes. Ook loop je dan langs het begin van de brede winkelstraat waar je naar hartenlust kunt winkelen. Lekker eten kan gezellig aan de boulevard of in het oorspronkelijke centrum van Benidorm. De appartementen van Gemelos 22 bevinden zich in twee hoge gebouwen en zijn netjes ingericht. Als je in een appartement verblijft dat wat hoger ligt, dan heb je een schitterend uitzicht over zee en over een groot deel van Benidorm. Voor een frisse duik zijn er drie prachtige zwembaden die met elkaar verbonden zijn. Er omheen ligt een mooie, groene tuin waar je lekker van het zonnetje kunt genieten. Voor kinderen is er een kinderzwembad met twee waterglijbaantjes en een speeltuin waar zij lekker kunnen schommelen en klauteren.
| Vanaf € 49.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Don Vicente
Appartementen Don Vicente heeft een perfecte ligging midden in Benidorm. Om naar het strand te gaan hoef je alleen maar de boulevard over te steken en je bent er al. Aan deze boulevard vind je meerdere restaurantjes waar je lekker kunt eten en in de straat achter de boulevard vind je ontzettend veel verschillende winkels waar je naar hartelust kunt winkelen. De ruime appartementen van Don Vicente zijn netjes ingericht en hebben een adembenemend uitzicht op zee, de boulevard en het prachtige, brede Levante-strand. Over de mooi aangelegde boulevard kun je helemaal doorwandelen tot aan het einde van het Poniente-strand, dat aan de andere kant van het gezellige, oorspronkelijke centrum van Benidorm ligt.
| Vanaf € 229.00 | Meer informatie Boek reis |
Galetamar
Gezellig complex in typisch Spaanse stijl, ideaal voor een rustige, ontspannen vakantie. De bungalows bestaan uit vijf blokken met elk vier appartementen en liggen vlakbij het strand en de Levante-boulevard. Je kunt gebruik maken van het zwembad en de faciliteiten van hotel Galetamar (op circa 5-10 minuten loopafstand).
| Vanaf € 162.00 | Meer informatie Boek reis |



