Hotel Sol Costablanca

Sol Costablanca is een trendy hotel en heeft een geweldige ligging tegenover het langgerekte Levante strand. Je hoeft alleen maar de gezellige, levendige boulevard over te steken en je staat al met je voeten in het zand. Vanaf je ligbedje bij het zwembad heb je een schitterend uitzicht over zee en de poolbar biedt lekkere snacks en vrolijke cocktails. In het buffetrestaurant worden smakelijke regionale en internationale gerechten aangeboden en gevarieerde thema's georganiseerd. 's Avonds kun je genieten van live muziek of een leuke show of een heerlijke wandeling maken over de lange, mooie boulevard die helemaal door loopt tot aan het oude, sfeervolle centrum van Benidorm.

Vanaf € 629,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Family Gourmet Magic Villa del Mar

Hotel Family Gourmet Magic Villa del Mar
Sunweb Autovakanties

Hotel Family Gourmet Magic Villa del Mar is een luxe hotel vrijwel aan de wandelpromenade van Benidorm. Je hoeft alleen maar deze promenade en de straat over te steken en je bent al op het schitterende strand, heerlijk! Vanuit meerdere plekken in het hotel heb je een prachtig uitzicht over zee en de voor Benidorm zo kenmerkende rots in het water. Geniet op een ligbedje bij het zwembad, ontspan in de spa en bestel een lekker drankje bij de poolbar. Kinderen vermaken zich prima in het zwembad en kunnen hun energie kwijt in de leuke kinderspeelruimte.

Vanaf € 529.00 Meer informatie Boek reis

Magic Natura Animal, Waterpark & Polynesian Lodge

Magic Natura Animal, Waterpark & Polynesian Lodge
TUI.nl

Wakker worden, en uitkijken over de olifanten. Dit resort ligt midden in het Magic Natura water- en dierenpark. De lodges zijn voorzien van alle gemakken en het voelt alsof je op safari bent. Het ruime aanbod aan zwembaden, glijbanen, restaurants, bars en miniclubs en het dierenpark zorgen ervoor dat niemand zich hier zal vervelen. Tijgers, leeuwen, geitjes, flamingo's, neushoorns, aapjes, olifanten... ze zijn hier allemaal!

Vanaf € 905.00 Meer informatie Boek reis

App. Hipocampos

App. Hipocampos
Sunweb Autovakanties

Appartementen Hipocampos ligt perfect: aan de prachtige wandelboulevard van Calpe, aan de kant van het schitterende Levante-strand. De appartementen zijn netjes ingericht en van alle gemakken voorzien. Vanaf het ruime balkon heb je een adembenemend uitzicht op de mooie boulevard, het goudgele strand en de prachtige, blauwe zee, fantastisch! Overdag kun je bij de appartementen heerlijk genieten op het zonneterras. Zwemmen hoort er natuurlijk ook bij tijdens de vakantie en daarom is er een groot zwembad voor een frisse duik. Voor de kleinste vakantiegangers is er een kinderbadje, waar zij lekker met water kunnen spetteren. Wil je even iets anders dan zon, zee en strand? Maak een heerlijke wandeling over de boulevard of pak de bus naar het centrum van Calpe. Deze stopt praktisch voor de deur. In Calpe kun je slenteren door pittoreske straatjes en gezellig winkelen. Ook kun je twee keer per week de markt bezoeken, dat is altijd leuk!

Vanaf € 239.00 Meer informatie Boek reis