Magic Robin Hood
Magic Robin Hood is een prachtig, nieuw verblijf voor jong en oud. Je kunt hier goed genieten van je welverdiende vakantie. Lekker eten, extra ontspannen in de spa en heerlijk slapen in je mooie kamer. De kamers bevinden zich in losse huisjes, fantastisch! Ben je graag bezig tijdens je vrije dagen, doe dan mee met de activiteiten van het animatieteam. Voor kinderen is het hier werkelijk een feestje: geweldige glijbanen, spectaculaire games en een ontzettend leuke kidsclub. Fijne vakantie!
Vergelijkbare reizen
App. Santa Margarita
Santa Margarita ligt direct aan de lange, levendige boulevard van Benidorm. De appartementen zijn netjes ingericht en kijken uit op het schitterende Levante strand. Voor een frisse duik heeft Santa Margarita een zwembad en op het terras kun je heerlijk op een ligbedje genieten van het zonnetje, terwijl je van een koel drankje nipt. Vanaf het ruime terras kijk je uit over zee, het schitterende strand en over de mensen die gezellig over de boulevard flaneren. Op de boulevard zitten leuke restaurantjes waar je lekker kunt eten. Ook als je van winkelen houdt dan zit je hier goed: in de lange, brede straat achter de boulevard vind je ontzettend veel winkels vol souvenirs en kleding. In het oorspronkelijke centrum hangt een Spaanse sfeer. Je kunt er door smalle straatjes slenteren en wat drinken op één van de vele terrassen.
Vanaf € 249.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Don Vicente
Appartementen Don Vicente heeft een perfecte ligging midden in Benidorm. Om naar het strand te gaan hoef je alleen maar de boulevard over te steken en je bent er al. Aan deze boulevard vind je meerdere restaurantjes waar je lekker kunt eten en in de straat achter de boulevard vind je ontzettend veel verschillende winkels waar je naar hartelust kunt winkelen. De ruime appartementen van Don Vicente zijn netjes ingericht en hebben een adembenemend uitzicht op zee, de boulevard en het prachtige, brede Levante-strand. Over de mooi aangelegde boulevard kun je helemaal doorwandelen tot aan het einde van het Poniente-strand, dat aan de andere kant van het gezellige, oorspronkelijke centrum van Benidorm ligt.
Vanaf € 229.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Flamingo Oasis
In het luxe Flamingo Oasis verblijf je in een mooie, strak ingerichte kamer en vind je verschillende faciliteiten voor jong en oud. Er is een zeer levendig zonneterras, waar je de hele dag kunt luieren op een zonnebedje en een leuk zwembad waar kinderen lekker in het water kunnen spetteren. Wil je tijdens de vakantie je conditie een beetje op peil houden, dan kan dat in de fitnessruimte en voor liefhebbers van tafelvoetbal of poolen is er een grote spellenruimte. Vind je het leuk om vermaakt te worden: het animatieteam zorgt overdag voor een uitgebreid entertainmentprogramma en 's avonds zijn er spetterende shows in de mooie 'Flamingo Fiesta Disco'. Eten en drinken zijn in Hotel Flamingo Oasis erg belangrijk. Er zijn twee buffetrestaurants, waaronder een restaurant dat een aantal keer een buffet verzorgt aan de hand van een thema. Voor een lekkere snack tussendoor kun je terecht bij de 'Laguna Bar' bij het zwembad en genieten van een lekker drankje kan in verschillende bars, zoals de lobbybar en de pianobar.
Vanaf € 274.00 | Meer informatie Boek reis |