Rosamar

Op loop afstand van het strand van Benidorm levante, vind je het actieve hotel Rosamar. Hier hoef je je niet te vervelen. Je kan hier tennissen, fietsen, hikken, minigolven en fitnessen. Ben je echte waterrat? Er zijn ook duik en snorkel faciliteiten. Naast deze activiteiten kan je ook heerlijk relaxen in het wellnescentrum of in alle rust een boekje halen bij de bibliotheek. Vanaf het hotel loop je binnen 15 minuten het centrum binnen van het levendige Benidorm. De stad staat bekent om de lange wandelboulevards met leuke winkeltjes en terrasjes.

Vanaf € 230,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Terralta

Terralta
TUI.nl

Het kleurrijke appartementencomplex Terralta is uniek in Benidorm met haar laagbouw. Deze comfortabele appartementen beschikken over een groot zwembad en faciliteiten voor het hele gezin. De kamers zijn ruim en verzorgd ingericht en biedt de nodige comfort. Het verblijf kan ook op basis van All inclusive geboekt worden wat het zo gemakkelijk maakt. Voor de gasten die aan rust toe zijn kunnen ervoor kiezen om een bezoek te brengen aan het binnenzwembad. Terralta is een ideaal begin voor een heerlijk vakantie.

Vanaf € 288.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Cap Negret

Hotel Cap Negret
DeJongIntra.nl

Recentelijk gerenoveerd hotel met een fijne ligging direct aan het kiezelstrand.

Vanaf € 228.00 Meer informatie Boek reis

App. Sol y Mar

App. Sol y Mar
Sunweb Zomer

Het prachtige Sol y Mar ligt perfect: direct aan het strand van Calpe, in het centrum en niet ver van de indrukwekkende Peñon-de-Ifach-rots. De appartementen zijn luxe ingericht en een deel kijkt uit op zee. Relaxen kan hier goed op het zonneterras bij het zwembad. Om lekker weg te dromen is er een uitgebreide spa met vele faciliteiten: van verschillende soorten douches, een verwarmd zwembad en jacuzzi's tot een Turks bad, een sauna en een relaxruimte. Jezelf trakteren op een weldadige massage of fijne schoonheidsbehandeling kan ook. In de restaurants Ánfora en Abiss, die beiden aan het strand liggen, sieren heerlijke paellas en diverse vis- en vleesgerechten de menukaart. In het hoogseizoen kun je bij de Beach Club genieten van heerlijke salades op het terras dat uitkijkt over zee. De hippe 'Le Champ' bar met Balinese bedden is gespecialiseerd in champagnes en cavas. Ook heb je de mogelijkheid om gezellig wat te drinken in de trendy Sports Bar of in de 'Llum Bar', de cafetaria in de lobby. Op vakantie met kinderen? Klik dan hier voor Suitopia Sol y Mar Suites Hotel

Vanaf € 329.00 Meer informatie Boek reis