Villa's Monte Javea met privézwembad - inclusief huurauto
Villa's Monte Javea maken deel uit van een klein bungalowpark, dat bestaat uit een aantal villa's. De omgeving is heerlijk rustig, dus je geniet hier in alle rust van een welverdiende vakantie in het prachtige Spanje. Met de auto rijd je gemakkelijk naar het mooie, grote zandstrand van Javea, fantastisch voor een lange dag zon en zee. Wil je een dagje naar een wat kleiner strandje, ontdek dan de schitterende baaitjes in de omgeving. De villa's van Monte Javea hebben allemaal een eigen tuintje en een terras, waar je lekker kunt nippen van een verfrissend drankje, terwijl je uitkijkt op je privézwembad. Als dat geen vakantie is..?
Vergelijkbare reizen
Port Benidorm
Het nieuwe, moderne hotel Port Benidorm is de ideale plek! Wat is er heerlijker dan te toeven in een splinternieuwe kamer, te dineren in een uitgebreid restaurant, te relaxen in een kraaknette lounge, te zonnebaden op een pas aangelegd terras...Ben je liever wat actiever? Slenter dan door de straten van Benidorm en ontdek deze gezellige kustplaats!
Vanaf € 711.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel The Cook Book Gastro Boutique & Spa
Hotel The Cook Book Gastro Boutique & Spa is een charmant Secrets hotel met een hip tintje. Dit stijlvolle adresje is werkelijk perfect voor een romantisch reisje of gewoon een lekkere, relaxte vakantie. De kamers zijn met veel liefde ingericht. Hier kom je iedere nacht weer heerlijk tot rust na een dagje genieten in de zon. In de tuin van The Cook Book Gastro Boutique & Spa vind je een fijn zwembad met een terras, waar je goed kunt wegdromen op een ligbedje. Het drukke thuisleven even vergeten, dat klinkt heerlijk toch? Daarom is er ook nog een stress-vrije spa, waar je even helemaal niets moet. Je hoeft hier echt alleen maar te relaxen. Al dat luieren wil je misschien wel afwisselen met een dagje weg. Guadalest, dat om het kasteel El Castell de Guadalest heen gebouwd is, is een bijzonder dorpje op een rots, prachtig! Bezoek hier het sfeervolle marktplein, het stadhuis en de mooie kerk. Vergeet ook niet van het bijzondere uitzicht te genieten op het stuwmeer. Dit meer voorziet al jaren een groot deel van de provincie Alicante van drinkwater.
Vanaf € 274.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Santa Margarita
Santa Margarita ligt direct aan de lange, levendige boulevard van Benidorm. De appartementen zijn netjes ingericht en kijken uit op het schitterende Levante strand. Voor een frisse duik heeft Santa Margarita een zwembad en op het terras kun je heerlijk op een ligbedje genieten van het zonnetje, terwijl je van een koel drankje nipt. Vanaf het ruime terras kijk je uit over zee, het schitterende strand en over de mensen die gezellig over de boulevard flaneren. Op de boulevard zitten leuke restaurantjes waar je lekker kunt eten. Ook als je van winkelen houdt dan zit je hier goed: in de lange, brede straat achter de boulevard vind je ontzettend veel winkels vol souvenirs en kleding. In het oorspronkelijke centrum hangt een Spaanse sfeer. Je kunt er door smalle straatjes slenteren en wat drinken op één van de vele terrassen.
Vanaf € 279.00 | Meer informatie Boek reis |