App. Duplex Bonsol - inclusief huurauto
Wat is het toch fijn verblijven in Appartementen Duplex Bonsol. De centrale ligging is echt een pluspunt, zo kun je vanuit je appartementen rustig overal naartoe wandelen. Het langgerekte strand bijvoorbeeld waar je met de hele familie geniet van een heerlijke zomerse dag. De appartementen zijn geschikt voor 4 tot 8 personen en daarmee ideaal voor een gezellige vakantie met familie of vrienden. Met een vrolijke inrichting geheel in mediterrane stijl, zijn de maisonnette appartementen van alle gemakken voorzien. Een balkonnetje mag dan ook niet ontbreken! Ontdek al het moois dat Estartit te bieden heeft deze vakantie, zoals de Medes eilanden en verschillende mooie baaitjes. Liefhebbers kunnen ook genieten van de schitterende onderwaterwereld van Estartit of de omgeving verkennen met de auto.
Vergelijkbare reizen
Hotel H-Top Royal Sun
Het eenvoudige Hotel H-Top Royal Sun ligt in een rustig, toeristisch gedeelte, aan de boulevard van Santa Susanna. Vanaf het balkon heb je uitzicht over zee, het zwembad of de omgeving. Kinderen vermaken zich bij de miniclub en met het animatieteam, terwijl je ontspant bij het zwembad, of op het strand. Kortom een prima vakantie voor het hele gezin!
| Vanaf € 439.00 | Meer informatie Boek reis |
Aqua Hotel Aquamarina
Aqua Hotel Aquamarina ligt perfect: aan de lange wandelboulevard van Santa Susanna en vlak bij het schitterende strand. Het luxe hotel heeft vele faciliteiten waaronder een groot, mooi zwembad met daar omheen een ruim zonneterras waar je heerlijk van het zonnetje kunt genieten op een ligbedje. De kamers van Aqua Hotel Aquamarina zijn netjes ingericht en het merendeel van kamers heeft uitzicht op het zwembad of op zee. Er is een prachtige spa waar je kunt ontspannen in de sauna en het verwarmde binnenzwembad of tijdens een fijne massage. Voor kinderen is er een kinderzwembad en kinderen vanaf vier jaar kunnen meedoen met leuke activiteiten bij de miniclub. Eten is in dit hotel een feestje! In het buffetrestaurant worden een aantal maaltijden klaargemaakt door de kok waar je bij staat en in restaurant Il Veneziano geniet je aan de boulevard van smakelijke Italiaanse gerechten. Alsof dat nog niet genoeg is, heeft het hotel een uitgebreid animatieprogramma, wordt er 's avonds gezorgd voor een show en kun je er zelfs naar de minibioscoop! Bij alle accommodaties in Santa Susanna is het FamFun pakket inbegrepen zodat je nóg meer uit je vakantie kunt halen. In Santa Susanna kun je gratis deelnemen aan de volgende activiteiten; *1 activiteit bij Activ Natura: kies tussen hoogtouwen parcours óf een Laser game. *Ticket voor 1 uur toegang Playa aquapark *SUP (Stand Up Paddling) op de Middellandse zee *1 uur introductieles: kies tussen een kayak óf een kleine catamaran *Minimaal 2 chill & fun activiteiten Het exacte programma wordt ter plaatse bekendgemaakt en is afhankelijk van o.a. het weer, de ervaring en de groepssamenstelling. Alle activiteiten zijn persoonsgebonden en niet overdraagbaar aan anderen. Het FamFun activiteitenpakket is gratis bij een vakantie naar Santa Susanna, in de periode 1 juli t/m 1 september 2017 en heeft een waarde van minimaal 75 euro per persoon.
| Vanaf € 209.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Solmar
Eenvoudige appartementen met een goede ligging.
| Vanaf € 46.00 | Meer informatie Boek reis |


