App. Duplex Bonsol - inclusief huurauto
Wat is het toch fijn verblijven in Appartementen Duplex Bonsol. De centrale ligging is echt een pluspunt, zo kun je vanuit je appartementen rustig overal naartoe wandelen. Het langgerekte strand bijvoorbeeld waar je met de hele familie geniet van een heerlijke zomerse dag. De appartementen zijn geschikt voor 4 tot 8 personen en daarmee ideaal voor een gezellige vakantie met familie of vrienden. Met een vrolijke inrichting geheel in mediterrane stijl, zijn de maisonnette appartementen van alle gemakken voorzien. Een balkonnetje mag dan ook niet ontbreken! Ontdek al het moois dat Estartit te bieden heeft deze vakantie, zoals de Medes eilanden en verschillende mooie baaitjes. Liefhebbers kunnen ook genieten van de schitterende onderwaterwereld van Estartit of de omgeving verkennen met de auto.
Vergelijkbare reizen
Appartementen Xaine Sun
Prima appartementen met een centrale ligging.
Vanaf € 54.00 | Meer informatie Boek reis |
Playa d'Aro
Het kleinschalige hotel ligt op slechts 300 meter van het mooie strand van Playa D'Aro. 's Ochtends begin je de dag met een heerlijk ontbijtbuffet, om vervolgens nog even te zonnen in het veld naast het zwembad. Je vakantiefoto's stuur je overigens meteen door naar vrienden en familie; het hotel is namelijk voorzien van wifi. Tip: Huur een fiets bij het hotel en ontdek de omgeving van Playa D'Aro op je gemak.
Vanaf € 180.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Volga
Het moderne en mooie Hotel Volga ligt vlak bij het strand: je hoeft maar een klein stukje te lopen en je bent er al. Op het strand zit de Beach Club van Hotel Volga en hier kun je heerlijk genieten van een verfrissend drankje tijdens een fijne, zonnige stranddag. Wil je graag winkelen of ben je op zoek naar een leuk restaurantje? Naar de winkelstraat en gezellige restaurantjes is het maar een klein stukje wandelen. Hotel Volga heeft een zwembad met een terras waar je lekker kunt relaxen. De kamers zijn netjes ingericht en een deel kijkt uit op zee. Op elke verdieping in het hotel hangt een prachtige foto en in sommige kamers komt deze afbeelding weer terug. In het restaurant staat elke dag een smakelijk buffet voor je klaar en elke avond wordt gezorgd voor een leuke show in de mooie bar van het hotel.
Vanaf € 239.00 | Meer informatie Boek reis |