Appartementen Blau
Prima appartementencomplex in het centrum van Lloret de Mar. De perfecte locatie voor een strandvakantie en het ontdekken van het nachtleven in dit uitgaansbolwerk.
Vergelijkbare reizen
Hotel Oasis Park
Oasis Park is een mooi all inclusive hotel en biedt veel faciliteiten waaronder een miniclub voor de kinderen en iedere avond een animatieteam dat er alles aan doet om u te vermaken. Daarnaast beschikt het ook over een zwembad met kinderbad en een speeltuin. Niet gek dat Hotel Oasis Park erg geliefd is bij families! De kamers zien er netjes en verzorgd uit en zijn voorzien van de nodige comfort. 's Avonds kunt u heerlijk wandelen door de gezellige straatjes van Calella en een drankje drinken in één van de vele bars.
| Vanaf € 314.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Blau
Prima appartementencomplex in het centrum van Lloret de Mar. De perfecte locatie voor een strandvakantie en het ontdekken van het nachtleven in dit uitgaansbolwerk.
| Vanaf € 86.00 | Meer informatie Boek reis |
Castell Montgri
Camping Castell Montgri is een goed onderhouden terrassencamping aan de voet van de berg Rocamura. Je kunt hier genieten van 3 zwembaden, dus keus te over als je verkoeling zoekt. Bij ieder zwembad is een terras en een bar dus neem lekker een drankje bij welk zwembad dan ook. Houd er wel rekening mee dat niet alle drie de zwembaden in het voor- en naseizoen open zullen zijn. Iedereen gaat zich op Castell Montgri wel vermaken. Of dat nu is bij de animatie, met een sportwedstrijdje, gewoon aan het zwembad of in de goed geïsoleerde disco (dat zullen vooral de tieners wel zijn) dat maakt niet uit, belangrijk is dat iedereen het naar de zin heeft. Neem je snorkelspullen mee want in de buurt is het super leuk om te snorkelen. Ook naar Barcelona gaan is een mogelijkheid die het overwegen meer dan waard is.
| Vanaf € 78.00 | Meer informatie Boek reis |


