Bon Repos
De ruime appartementen van Bon Repos liggen direct aan het strand, aan de rand van Santa Susanna. Het fijne van deze ruime appartementen is dat er gebruik gemaakt kan worden van alle faciliteiten, waaronder het zwembad, van de naast gelegen camping.
Vergelijkbare reizen
Mas Sant Josep
Camping Yelloh! Village Mas Sant Josep in Santa Cristina d'Aro is een goed onderhouden en ruim opgezette camping met twee grote zwembaden en een leuke waterspeeltuin voor de kleintjes. De totale wateroppervlakte is wel 2500 m² dus waterpret is verzekerd. En alsof dat allemaal nog niet genoeg is kunnen de sportievelingen zich op velerlei gebied uitleven want naast de camping ligt nog een sportcomplex met o.a. een tennisbaan, een squashbaan, een klimwand en fitness faciliteiten. Voor dit sportcomplex moet je wel een entree betalen. Weet je nog steeds niet wat je moet gaan doen? Dan is er altijd nog het animatieteam dat zeer actief is en wedden dat er iets wordt georganiseerd wat je leuk vindt? Mas Sant Josep is rustig gelegen en toch ligt het gezellige Platja d'Aro op maar ongeveer 3 kilometer afstand, dus drukte en vertier kun je gemakkelijk opzoeken. Daar vind je ook het strand. Fijne vakantie op camping Yelloh! Village Mas Sant Josep
| Vanaf € 287.00 | Meer informatie Boek reis |
Tahiti Playa
Dit unieke hotel ligt vrijwel direct aan het strand. Vanaf Hotel Tahiti Playa neem je zo een duik in de zee van Santa Susanna. Vind je zout water niet zo prettig? Natuurlijk is er ook een groot zwembad om in te zwemmen of waar het actieve entertainmentteam leuke spelletjes en shows organiseert. Alle faciliteiten worden gedeeld met de naastgelegen appartementen van Thalassa. Stap 's morgens vroeg het strand op en wandel eens naar Pineda de Mar.
| Vanaf € 175.00 | Meer informatie Boek reis |

