GHT Sa Riera
Gloednieuw hotel met het centrum om de hoek. Na een dagje strand nog even de jacuzzi in voordat je de oude straatjes van Tossa de Mar induikt.
Vergelijkbare reizen
GHT Sa Riera
Gloednieuw hotel met het centrum om de hoek. Na een dagje strand nog even de jacuzzi in voordat je de oude straatjes van Tossa de Mar induikt.
| Vanaf € 500.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Gran Garbi
Prima, centraal gelegen hotel voor een gezellige (familie-)vakantie.
| Vanaf € 96.00 | Meer informatie Boek reis |
Sorra Daurada Splash
In het gezellige, kindvriendelijke hotel Sorra Daurada in Santa Susanna, is altijd wat te beleven. Het hotel is gevestigd in het midden van het centrum, waar allerlei leuke winkeltjes en terrassen te vinden zijn. Om op het strand te komen, hoef je alleen maar onder de tunnel door: perfect voor een dagje plezier aan zee. De kids zullen zich ook bij het hotel vermaken met het animatieteam wat klaar staat om spelletjes te spelen, of door een plons in het kinderbad te maken! Terwijl jij geniet van een drankje aan de bar of tot rust komt in de tuin rondom het zwembad, hebben de kids de tijd van hun leven.
| Vanaf € 154.00 | Meer informatie Boek reis |

