Hotel Golden Taurus Park Resort
Hotel Golden Taurus Park Resort is een groot en goed verzorgd hotel met een uitstekende ligging vrijwel direct aan het strand. In dit hotel verveel je je geen moment. Zo zijn er twee buitenzwembaden, een kinderzwembad, een verwarmd binnenzwembad en een zonneterras met ligstoelen. De hele dag door is er een animatieprogramma voor jong en oud. Aan degene die van sport en ontspanning houdt is ook gedacht. Speel een potje tennis of minigolf en kom daarna lekker bij in de jacuzzi. De kamer waarin je verblijft wordt goed onderhouden en biedt de nodige comfort. Een aanrader voor de hele familie!
Vergelijkbare reizen
Club Torre Vella
Wat is Club Torre Vella mooi gelegen. Rustig aan de voet van de berg Montgri omringd door een klein bos. Via het wandelpad maak je een mooie, lange wandeling naar het strand van ongeveer 4 kilometer. Zorg dan wel dat je alles meeneemt voor een heerlijke stranddag. Geen zin in een stukje lopen? Rol dan zo vanuit je appartement het zwembad in. De kinderen vermaken zich prima in het zwembad en de speeltuin. Alle ingrediënten voor een perfecte familievakantie.
Vanaf € 87.00 | Meer informatie Boek reis |
Blaumar
Ola! Bonjour! Ciao! Je hoort het allemaal bij Blaumar. Want het is elke week weer genieten van een ander themadiner. Schuif aan tafel en geniet van een heerlijk buffet. Na het diner zijn er shows van het animatieteam of ga er lekker op uit in het gezellige centrum van het oude Blanes. De behulpzame medewerkers van het hotel weten vast wel waar de leukste barretjes zitten. Het hotel ligt in het nieuwe deel van de stad en het centrum is makkelijk bereikbaar. Voor een dagje op het strand hoef je niet ver te lopen, want dit is maar 100 m verderop. Perfect gelegen voor een bezoek met de kids aan Waterpark Marineland in Blanes en Themapark Gnomo Park in Lloret de Mar.
Vanaf € 238.00 | Meer informatie Boek reis |
Valldaro
Camping Valldaro in Playa d'Aro heeft drie zwembaden die liggen in prachtig onderhouden weides met palmbomen en bloemrijke borders. Bij de zwembaden ligt ook nog een grote jacuzzi. Tussen het zwemmen door organiseert het animatieteam een gevarieerd programma waarbij alle leeftijden aan hun trekken komen. De sportievelingen vind je ook vaak op het voetbalveld, op één van de vier tennisbanen of bij de volleybalvelden. De kids zitten dan waarschijnlijk in de speeltuinen en de gasten die wel een klein beetje willen bewegen maar niet te veel vind je bij de minigolf. En dan hebben we het nog niet eens gehad over het strand: het mooie strand van Playa d'Aro ligt op ongeveer 1,5 kilometer, dus daar ben je vast ook nog wel een keer te vinden. Daguitstapje? Denk aan Barcelona of Gerona, ook een prachtige stad.
Vanaf € 72.00 | Meer informatie Boek reis |