Hotel H-Top Amaika
Hotel H-Top Amaika ligt op een klein stukje wandelen van het mooie strand van Calella. Ook als je op zoek bent naar bars, restaurants en winkels hoef je niet ver te lopen. Lekker van de zon genieten kan goed op het zonneterras en voor een frisse duik is er een zwembad. Heb je trek in een drankje: bij de bar wordt hiervoor gezorgd.
Vergelijkbare reizen
Hotel Tahiti Playa Suites
Het luxe Tahiti Playa Suites ligt direct aan het prachtige, langgerekte strand, vlak bij de wandelboulevard van Santa Susanna en heeft een prachtig zwemparadijs met daar omheen een fijn zonneterras waar je heerlijk op een ligbedje kunt relaxen. Ben je tussendoor graag sportief bezig doe dan gezellig mee met aquagym, aerobics, dansles of voetbal. Op het terras van de cafetaria kun je genieten van snacks, ijsjes en heerlijke, huisgemaakte sangría en in het hoogseizoen ook van verrassende avondshows. De snackbar aan het strand verzorgt van mei tot en met oktober lekkere broodjes en in het buffetrestaurant heb je uitzicht op zee en worden sommige maaltijden bereid waar je bij staat. In de salon is het 's avonds gezellig om een drankje drinken en een dansje te wagen. Voor kinderen is er een kinderbadje en een speeltuintje. Bij de leuke miniclub kunnen zij film kijken, mee doen met knutselen en verschillende spelletjes en worden zij af en toe geschminkt. Alsof dat nog niet genoeg is, is er 's avonds is er ook nog eens minidisco. Wat een feestje! Bij alle accommodaties in Santa Susanna is het FamFun pakket inbegrepen zodat je nóg meer uit je vakantie kunt halen. In Santa Susanna kun je gratis deelnemen aan de volgende activiteiten; *1 activiteit bij Activ Natura: kies tussen hoogtouwen parcours óf een Laser game. *Ticket voor 1 uur toegang Playa aquapark *SUP (Stand Up Paddling) op de Middellandse zee *1 uur introductieles: kies tussen een kayak óf een kleine catamaran *Minimaal 2 chill & fun activiteiten Het exacte programma wordt ter plaatse bekendgemaakt en is afhankelijk van o.a. het weer, de ervaring en de groepssamenstelling. Alle activiteiten zijn persoonsgebonden en niet overdraagbaar aan anderen. Het FamFun activiteitenpakket is gratis bij een vakantie naar Santa Susanna, in de periode 1 juli t/m 1 september 2017 en heeft een waarde van minimaal 75 euro per persoon.
| Vanaf € 159.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel H-Top Amaika
Hotel H-Top Amaika ligt op een klein stukje wandelen van het mooie strand van Calella. Ook als je op zoek bent naar bars, restaurants en winkels hoef je niet ver te lopen. Lekker van de zon genieten kan goed op het zonneterras en voor een frisse duik is er een zwembad. Heb je trek in een drankje: bij de bar wordt hiervoor gezorgd.
| Vanaf € 354.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Europa Splash
Hotel Europa Splash bevindt zich aan de promenade van Malgrat de Mar, dicht bij Playa de Levante, het strand van Santa Susanna en het Les Caletes strand. De kamers zijn strak en modern ingericht met witte en grijze kleuren, een heerlijke plek om je terug te trekken na een lange dag bij het zwembad of aan het strand. Voor je eigen gemak is het mogelijk om all inclusive bij te boeken, zodat je je de hele dag nergens druk om hoeft te maken. Heb je zin in wat actie, ga dan naar één van de stranden en ontdek de verschillende (water)sportactiviteiten die hier mogelijk zijn. Begin mei 2015 is het nieuwe zwembad met waterglijbanen geopend voor extra waterpret!
| Vanaf € 434.00 | Meer informatie Boek reis |

