Hotel H-TOP Calella Palace
Het eenvoudige Hotel H-Top Calella Palace ligt perfect: zowel het mooie strand als het gezellige centrum van Calella liggen op loopafstand. Op het dak van het hotel vind je een zonneterras en een jacuzzi. Hier kun je met een drankje genieten van een ondergaande zon. In het hoogseizoen kan het wat drukker zijn in dit hotel in verband met groepen jongeren die er verblijven.
Vergelijkbare reizen
Hotel Neptuno Tossa
Hotel Neptuno Tossa is een gezellig hotel met een rustige ligging in Tossa de Mar. Je bevindt je vlak bij de historische Romeinse ruïnes en het gezellige centrum en strand liggen op loopafstand. Rondom het hotel ligt een mooie groene tuin en bij het zwembad kun je even heerlijk afkoelen na een warme zomerdag. Je verblijft op basis van halfpension, waardoor je kunt genieten van heerlijke buffetten in het restaurant. Hierna kun je nog een drankje doen aan de bar of een spelletje spelen in de gamesroom.
| Vanaf € 189.00 | Meer informatie Boek reis |
Camping Cala Gogo
Camping Cala Gogo is een mooie terrassencamping gelegen aan een privé baai waar u heerlijk kunt zwemmen en snorkelen.
| Vanaf € 75.00 | Meer informatie Boek reis |
H. Top Royal Sun Suites
H. Top Royal Sun Suites is rustig gelegen en vlakbij het strand van Santa Susanna. Het hotel maakt deel uit van een hotelketen en laat u door middel van een gratis pendeldienst de andere H. Top hotels aan de Costa Brava ontdekken. Blijft u liever in uw eigen hotel, dan zult u zich zeker geen moment vervelen. Op het dakterras van H. Top Royal Sun Suites vindt u een buitenzwembad en een aangenaam zonneterras waar u rustig kunt genieten van de warme zonnestralen. Verder biedt het hotel een speeltuintje, een miniclub en animatie tot in de avonduren. Uitgebreid ontbijten en dineren doet u in het buffetrestaurant en voor enkel een lekker drankje bent u welkom in de sfeervolle bar. Uiteraard kunt u ook een levendige nachtleven van Santa Susanna ontdekken.
| Vanaf € 228.00 | Meer informatie Boek reis |



