Hotel H-TOP Palm Beach
Hotel H-TOP Palm Beach ligt op loopafstand van het strand en ook het centrum is goed aan te lopen. Voor een frisse duik is er een zwembad en heerlijk van het zonnetje genieten kan goed op het terrras. Drink ondertussen een koel drankje, droom weg met een goed boek en haal een smakelijke snack als je lekkere trek hebt. Fijne vakantie!
Vergelijkbare reizen
Hotel H-TOP Palm Beach
Hotel H-TOP Palm Beach ligt op loopafstand van het strand en ook het centrum is goed aan te lopen. Voor een frisse duik is er een zwembad en heerlijk van het zonnetje genieten kan goed op het terrras. Drink ondertussen een koel drankje, droom weg met een goed boek en haal een smakelijke snack als je lekkere trek hebt. Fijne vakantie!
| Vanaf € 499.00 | Meer informatie Boek reis |
Giverola
Net buiten Tossa de Mar liggen de appartementen van Resort Giverola. Uniek gelegen op een heuvel in een baai, vind je deze terrasvormig gelegen appartementen met veel faciliteiten. Het strand, één van de zwembaden en de sportfaciliteiten zijn bereikbaar door middel van een cabinelift. Naast een binnenbad, vind je hier ook een fijn kinderzwembad met leuke speeltoestellen en een glijbaan. Op ongeveer 15 km in Lloret de Mar ligt Themapark Gnomo Park en Waterpark Water World, heel erg leuk voor de kids. Ver van het centrum? Nee hoor, met de eigen bus, ben je zo in Tossa de Mar.
| Vanaf € 315.00 | Meer informatie Boek reis |
Cala Gogo
Camping Cala Gogo in Playa d'Aro is een terrassencamping direct aan het strand maar de camping ligt wel op een heuvel dus je bereikt het strand via een steile weg. Ben je wat minder goed ter been of heb je gewoon geen zin in een steile weg, dan kun je gebruik maken van het treintje. Het gezellige Platja d'Aro ligt ongeveer twee kilometer verderop dus daar loop je zo naar toe. Trouwens er is ook een voordeel van ligging op een heuvel, en dat is het uitzicht. Op verschillende plekken op de camping heb je prachtige vergezichten. Bij het zwembad kun je lekker een dag relaxen en als de kinderen even uitgezwommen zijn vermaken ze zich wel in de miniclub. Als je aan een beetje actie toe bent, zoek dan een tegenstander en ga een potje tennissen of zoek medestanders die een partijtje willen voetballen of volleyballen. Daguitstapjes zijn uiteraard helemaal afhankelijk van jouw interesse, maar mogen we wel even Barcelona noemen? Dat ligt maar iets meer als 100 kilometer verderop, dus wat dacht je van Nou Camp, de Ramblas of de Sagrada Familia van Gaudi? De eerste steen werd al in 1882 gelegd en hij is nog niet af! Dat moet je hebben gezien.
| Vanaf € 96.00 | Meer informatie Boek reis |

