Hotel H-Top Pineda Palace
Bij Hotel H-TOP Pineda Palace vind je de perfecte combinatie! Een uitgebreid all inclusive hotel, direct aan de boulevard en het zandstrand en slechts enkele stappen verwijderd van het sfeervolle centrum van Pineda de Mar. Zie je jezelf al zitten? Op het balkon van de sfeervol ingerichte kamer, met een lekkere cocktail in de hand, genietend van het mooie uitzicht. Het bijzondere aan dit hotel is dat het zwembad zich op het dak bevindt. Terwijl je aan het zwemmen bent, kijk je uit over het plaatsje Pineda de Mar en haar prachtige kustlijn. De hele dag door is er genoeg te beleven voor jong en oud. Kinderen zullen zich prima vermaken bij de miniclub en met het gezellige animatieteam. Ben je toe aan wat ontspanning? Breng dan een bezoek aan de sauna of stap in de jacuzzi. 's Avonds staat er een uitgebreid buffet klaar. Laat de heerlijke gerechten je smaken. Voor strandliefhebbers heeft dit hotel een ideale ligging. Binnen een paar stappen sta je op het fijne zandstrand. Ben je ook nieuwsgierig geworden naar andere plaatsen aan de Costa Brava? Drie maal per dag rijdt er een gratis shuttleservice naar Calella en Lloret de Mar, zodat je ook de gezelligheid van deze plaatsen kunt ervaren.
Vergelijkbare reizen
Appartementen Mirasol
Deze appartementen hebben een toplocatie bij het strand.
| Vanaf € 205.00 | Meer informatie Boek reis |
Aqua Hotel Onabrava
Aqua Hotel Onabrava bevindt zich aan de mooie, lange wandelboulevard, vlak bij het schitterende strand. Het moderne hotel heeft vele faciliteiten, waaronder een groot, mooi zwembad met daar omheen een ruim zonneterras met ligbedden. De prachtige spa van Aqua Hotel Onabrava heeft vele ontspanningsmogelijkheden. Allereerst kun je goed tot rust komen in de sauna, de jacuzzi en in kleine zwembaden met uiteenlopende temperaturen. Het verwarmde binnenzwembad met zout water is heerlijk voor spieren die hard gewerkt hebben in de fitnessruimte van de spa. Daarnaast heb je nog de mogelijkheid om weg te dromen tijdens een fijne massage of schoonheidsbehandeling. In het restaurant kun je elke dag genieten van een uitgebreid, internationaal buffet. Een drankje kun je rustig drinken in de pianobar, maar ook kun je ervoor kiezen om naar de 'music bar' te gaan. Hier worden regelmatig leuke shows gegeven en kunnen kinderen meedansen tijdens de minidisco.
| Vanaf € 399.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Oasis Park
Oasis Park is een mooi all inclusive hotel en biedt veel faciliteiten waaronder een miniclub voor de kinderen en iedere avond een animatieteam dat er alles aan doet om u te vermaken. Daarnaast beschikt het ook over een zwembad met kinderbad en een speeltuin. Niet gek dat Hotel Oasis Park erg geliefd is bij families! De kamers zien er netjes en verzorgd uit en zijn voorzien van de nodige comfort. 's Avonds kunt u heerlijk wandelen door de gezellige straatjes van Calella en een drankje drinken in één van de vele bars.
| Vanaf € 314.00 | Meer informatie Boek reis |


