Hotel Mercury - all inclusive

Hotel Mercury is een eenvoudig hotel op ongeveer 150 meter van het strand van Santa Susanna en circa 800 meter van het centrum. Als je hier 's morgens opstaat hoef je dus niet ver te lopen, voordat je met je voeten in het heerlijke zeewater staat. Daarnaast maken de vele (sportieve) faciliteiten, een miniclub en een actief animatieteam dit een perfect hotel voor het hele gezin. De kamers zijn zien er netjes uit en vanaf het balkon heb je uitzicht over zee, het zwembad of de omgeving. Een dagje bijkleuren kan aan de rand van het zwembad. Ben je juist wat sportiever ingesteld? Dan biedt de fitnessruimte uitkomst. Uiteraard kun je ook de omgeving ontdekken, want Santa Susanna barst van de gezelligheid gedurende de zomermaanden. Bij alle accommodaties in Santa Susanna is het FamFun pakket inbegrepen zodat je nóg meer uit je vakantie kunt halen. In Santa Susanna kun je gratis deelnemen aan de volgende activiteiten; *1 activiteit bij Activ Natura: kies tussen hoogtouwen parcours óf een Laser game. *Ticket voor 1 uur toegang Playa aquapark *SUP (Stand Up Paddling) op de Middellandse zee *1 uur introductieles: kies tussen een kayak óf een kleine catamaran *Minimaal 2 chill & fun activiteiten Het exacte programma wordt ter plaatse bekendgemaakt en is afhankelijk van o.a. het weer, de ervaring en de groepssamenstelling. Alle activiteiten zijn persoonsgebonden en niet overdraagbaar aan anderen.

Vanaf € 264,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Aqua Hotel Promenade

Aqua Hotel Promenade
Sunweb Autovakanties

Aqua Hotel Promenade is door de uitstekende ligging een prima hotel om in te verblijven. Het complex ligt aan de promenade van Pineda de Mar met direct daarachter het mooie zandstrand. Het hotel biedt u een plezierige vakantie met comfortabel verblijf, uitstekende faciliteiten en een goede service. Aqua Hotel Promenade is zeer geschikt voor zowel jong als oud.

Vanaf € 199.00 Meer informatie Boek reis

Camping Cala GOGO

Camping Cala GOGO
Sunweb Autovakanties

De perfecte keuze voor een heerlijke familievakantie is Camping Cala Gogo in Calonge. Deze terrassencamping ligt direct aan het strand, aan een baai en in een groene omgeving. Het strand is te bereiken via een steile weg, of pak het treintje naar het strand. Zo kun je genieten van een heerlijke strandvakantie maar met de mogelijkheid om leuke uitstapjes te maken en de mooie omgeving te verkennen. Naast de unieke ligging biedt de camping vanaf verschillende plekken prachtige vergezichten. Bij het zwembad kun je zo wegdromen bij het mooie uitzicht tijdens het pootje baden. Of sluit je aan bij het enthousiaste animatieteam terwijl de kinderen zich vermaken in de miniclub. Niet alleen het animatieteam zorgt voor vermaak, je kunt de actie ook zelf opzoeken op de tennisbaan, voetbalveld of volleybalveld. Na alle inspanning is het niet alleen heerlijk maar ook lekker makkelijk, wat vers brood of boodschappen bij de bakker of supermarkt op de camping te halen. Wat een ideale vakantie!

Vanaf € 9.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Les Palmeres

Hotel Les Palmeres
Sunweb Autovakanties

Hotel Les Palmeres ligt vlak bij het toeristische centrum van Calella en op loopafstand van het prachtige zandstrand. Het hotel biedt goede faciliteiten voor een geslaagde vakantie. Zo beschikt het over een wellnesscenter met Turks stoombad, binnenzwembad en hamam. Natuurlijk is er ook een buitenzwembad aanwezig, waarnaast je heerlijk kunt zonnen op de ligbedjes of de schaduw kunt opzoeken onder de parasol. Hotel Les Palmeres is ook geschikt voor gezinnen met kinderen. Zo is er een apart kinderbadje en een speeltuintje. Voor een uitstapje raden we een bezoek aan het prachtige Barcelona of Girona aan. Hotel Les Palmeres is een zeer geschikte vakantiebestemming voor jong en oud!

Vanaf € 229.00 Meer informatie Boek reis