Hotel Tahiti Playa Suites

Het luxe Tahiti Playa Suites ligt direct aan het prachtige, langgerekte strand, vlak bij de wandelboulevard van Santa Susanna en heeft een prachtig zwemparadijs met daar omheen een fijn zonneterras waar je heerlijk op een ligbedje kunt relaxen. Ben je tussendoor graag sportief bezig doe dan gezellig mee met aquagym, aerobics, dansles of voetbal. Op het terras van de cafetaria kun je genieten van snacks, ijsjes en heerlijke, huisgemaakte sangría en in het hoogseizoen ook van verrassende avondshows. De snackbar aan het strand verzorgt van mei tot en met oktober lekkere broodjes en in het buffetrestaurant heb je uitzicht op zee en worden sommige maaltijden bereid waar je bij staat. In de salon is het 's avonds gezellig om een drankje drinken en een dansje te wagen. Voor kinderen is er een kinderbadje en een speeltuintje. Bij de leuke miniclub kunnen zij film kijken, mee doen met knutselen en verschillende spelletjes en worden zij af en toe geschminkt. Alsof dat nog niet genoeg is, is er 's avonds is er ook nog eens minidisco. Wat een feestje!

Vanaf € 329,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Blaumar

Blaumar
TUI.nl

Ola! Bonjour! Ciao! Je hoort het allemaal bij Blaumar. Want het is elke week weer genieten van een ander themadiner. Schuif aan tafel en geniet van een heerlijk buffet. Na het diner zijn er shows van het animatieteam of ga er lekker op uit in het gezellige centrum van het oude Blanes. De behulpzame medewerkers van het hotel weten vast wel waar de leukste barretjes zitten. Het hotel ligt in het nieuwe deel van de stad en het centrum is makkelijk bereikbaar. Voor een dagje op het strand hoef je niet ver te lopen, want dit is maar 100 m verderop. Perfect gelegen voor een bezoek met de kids aan Waterpark Marineland in Blanes en Themapark Gnomo Park in Lloret de Mar.

Vanaf € 238.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Amaraigua

Hotel Amaraigua
Sunweb Autovakanties

Hotel Amaraigua is ideaal voor de echte strandaanbidders: vanaf het zwembadterras loop je zo het prachtige strand op. Perfect voor een zonnige stranddag, maar een dagje luieren aan het zwembad is ook heerlijk. Ben je liever wat sportiever bezig, werk je dan even lekker helemaal in het zweet in de fitnessruimte en ontspan daarna heerlijk in de rustgevende sauna. Een fijne wandeling over de lange, gezellige winkelstraat die helemaal doorloopt tot aan Santa Susanna kan natuurlijk ook. In 2013 zijn de kamers geheel gerenoveerd en strak ingericht met grijs- en wittinten en een mooi, groot schilderij, dat de kamers een hip tintje geeft. Met de all inclusive formule geniet je de hele dag van heerlijk eten zoals pasta, hamburgers, verse vis en verschillende soorten vlees. De Spaanse en Mexicaanse avond zijn erg gezellig en het eten is hierop aangepast.

Vanaf € 219.00 Meer informatie Boek reis

Golden Hotel Bahia en Spa

Golden Hotel Bahia en Spa
DeJongIntra.nl

Zeer mooi en geliefd hotel met veel faciliteiten.

Vanaf € 225.00 Meer informatie Boek reis