Samba
Zeer bekend hotel op de Nederlandse markt. Een goede All Inclusive formule en een mooie ligging in een buitenwijk van Lloret de Mar, nabij het mooie Fenals strand. De buffetten zijn zeer uitgebreid en het eten is van goede kwaliteit. Geniet van de warme zon bij het zwembad of op het strand. Je hoeft alleen maar te doen waar jij zin in hebt!
Vergelijkbare reizen
Samba
Zeer bekend hotel op de Nederlandse markt. Een goede All Inclusive formule en een mooie ligging in een buitenwijk van Lloret de Mar, nabij het mooie Fenals strand. De buffetten zijn zeer uitgebreid en het eten is van goede kwaliteit. Geniet van de warme zon bij het zwembad of op het strand. Je hoeft alleen maar te doen waar jij zin in hebt!
Vanaf € 172.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel ALEGRIA Mar Mediterrania
Het moderne Hotel ALEGRIA Mar Mediterrania is een heerlijk vakantieadres voor volwassenen. Met een directe ligging aan het prachtige zandstrand van Santa Susanna en op steenworp afstand van het centrum, is de locatie perfect te noemen. Hier aan de mooie Costa Brava kun je helemaal tot rust komen. Het moderne hotel beschikt over een zwembad, een fijn zonneterras en een wellnesscenter. De ruime en licht ingerichte kamers sluiten helemaal aan bij de moderne stijl van het hotel. 's Avonds kun je de gezelligheid opzoeken in het hotel, waar je van heerlijke mediterrane gerechten kun proeven in het buffet restaurant. Of verken eens het centrum van Santa Susanna. In Hotel ALEGRIA Mar Mediterrania beleef je een heerlijke ontspannen vakantie.
Vanaf € 299.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Augusta Club
Hotel Augusta Club is een modern en stijlvol viersterrenhotel in Lloret de Mar. De rustige ligging en het strand in de directe omgeving in combinatie met de moderne faciliteiten van het hotel, zorgen voor een aangenaam verblijf. Zo kun je hier helemaal ontspannen in de mooie spa of nog een duik nemen in het verwarmde binnenzwembad. Sportliefhebbers kunnen terecht in de fitnessruimte of meedoen aan de yoga lessen. Het vriendelijke personeel tovert met liefde heerlijke maaltijden op tafel. Slow food en slow travel staat hoog in het vaandel, waarbij nergens haast achter zit, zodat gasten extra van hun vakantie en heerlijke eten kunnen genieten. Een goed hotel om in te verblijven als je meer van luxe houdt!
Vanaf € 279.00 | Meer informatie Boek reis |