Top Royal Sun
Hotel Top Royal Sun heeft een unieke ligging in Santa Susanna. Waar men bij de meeste hotels eerst onder het spoor door moet om op het strand te komen, ben je bij dit hotel direct op het zandstrand van Santa Susanna. Combineer dit met de All Inclusive formule en het feit dat je van de andere H-Top hotels gebruik kunt maken, en je hebt een vakantie waarbij het je aan niets ontbreekt!
Vergelijkbare reizen
Hotel Papi
Hotel Papi ligt om de hoek van de lange wandelpromenade met vele winkeltjes en gezellige restaurants. Ga je graag naar het strand ook dan zit je hier goed: je hoeft alleen maar een klein stukje te wandelen en door het voetgangerstunneltje te lopen en je bent er al. Hotel Papi heeft een prachtig zoutwaterzwembad compleet met hydromassage en een mooie waterval die 's avonds verlicht is. Voor kinderen is er een kleurrijke waterspeeltuin met twee leuke glijbanen voor de nodige uurtjes waterpret. Van een koel drankje nippen kan op een ligbedje op het zonneterras, maar ook op één van loungebanken. In het restaurant staat elke dag een smakelijk buffet voor je klaar, een aantal keer per week aan de hand van een thema. Sommige gerechten worden klaargemaakt op de grill waar je bij staat. Sport en spel zijn in dit hotel erg belangrijk: overdag worden er allerlei spellen en wedstrijdjes georganiseerd en 's avonds wordt gezorgd voor een leuke show, karaoke of live muziek. Tijdens schoolvakanties is het voor kinderen extra feest: zij kunnen dan mee doen met activiteiten bij de mini-club!
| Vanaf € 179.00 | Meer informatie Boek reis |
Prestige Sant Marc
Gelegen op 150 meter van het strand in Rosas, vind je het Prestige Sant Marc hotel. Een groot maar toch gezellig hotel. In de omgeving is veel te doen, zoals een uitstapje naar het waterpretpark Aquabrava in Roses of golfen in Pitch & Putt Castelló-Empuriabrava op 7 kilometer. Na een kleine wandeling van 5 minuten begeef je je al in het van Rosas waar je alle leuke winkels en terrasjes kan vinden.
| Vanaf € 226.00 | Meer informatie Boek reis |
Single Reis Spanje - Catalonië, strand en cultuur
Vliegreis Spanje inclusief ontbijt en diner en excursies naar o.a. Gerona, Barcelona en Montserrat
| Vanaf € 1,279.00 | Meer informatie Boek reis |


