App. Pierre et Vacances Mojacar
Appartementen Pierre et Vacances Mojacar bieden een schitterend uitzicht over zee. Op circa een kwartiertje lopen vind je een supermarkt. Voor een hapje en een drankje kan je terecht in één van de bars en restaurants in Mojacar, dat op ongeveer 4 kilometer is gelegen. De appartementen zijn modern ingericht en bij het zwembad is een zonneterras waar je heerlijk van de Spaanse zon kan genieten.
Vergelijkbare reizen
AR Golf Almerimar
In hotel AR Golf Almerimar begint je luxe leven. Uniek gelegen, omgeven door groene golfbanen. Relax en droom lekker weg op je ligbed aan het zwembad. Drink een verfrissende cerveza in de Casa Club. Hier heb je zicht op de golfbaan. Of smul van heerlijke Japanse gerechten in de Ikari sushi bar. Wie verblijft in hotel AR Golf Almerimar komt niets tekort.
Vanaf € 500.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Playadulce
Het luxe Playadulce ligt vlak bij het strand: je hoeft alleen maar de weg over te steken en je staat al op de boulevard. Op loopafstand van dit selections hotel vind je goede restaurants en gezellige bars. Voor een frisse duik is er een zwembad met waterval en jacuzzi en de waterpret voor kinderen begint in het kinderzwembad met waterglijbanen. Om de smaakpapillen te prikkelen kun je terecht in het Andalucía buffetrestaurant, maar ook bij El Torito Beach Club, dat gespecialiseerd is in smakelijke rijst- en visgerechten. De pub heeft lekkere cocktails op de kaart staan en heb je trek in een stukje zelfgemaakte taart, dan kun je deze bestellen in de lounge. Houd je van activiteiten, dan zit je hier goed, want er is een spetterend animatieprogramma. Voor de allerkleinsten begint het feest al direct in de ochtend want dan kunnen zij ontbijten met mascotte Delfi. Later op de dag worden er voor hen leuke spellen en thema-feestjes georganiseerd bij de miniclub. Ook als je al wat ouder bent zijn er verrassende activiteiten: van familiespellen en karaoke tot 80's disco shows en Caribische avonden. Thema's worden niet alleen uitgewerkt op feestjes, er zijn zelfs zijn een aantal kamers helemaal omgetoverd tot het Wilde Westen. De foto's in deze kamers zijn van films die (deels) in de regio zijn opgenomen. Perfect voor de cowboys en girls onder ons.
Vanaf € 514.00 | Meer informatie Boek reis |
ALEGRIA Palacio Mojácar Spa
Logeren in hotel Fergus Style Palacio Mojácar betekent ontspanning en comfort. Dit charmante strandhotel is gebouwd rond het uit 1907 daterende paleis van de markies van Chavarri. Hier hoor je even geen kinderstemmen en kun je in alle rust genieten van zon en zalig eten. Trakteer jezelf op een behandeling in de spa en voel je als herboren. Of verken Mojácar te voet en geniet van de typisch Spaanse sfeer.
Vanaf € 475.00 | Meer informatie Boek reis |