Hotel MC Boutique San Jose - inclusief huurauto
Hotel MC Boutique San Jose is een fijn secrets adresje aan de Costa de Almería. Het ligt aan de rand van het centrum van San José. Op een klein stukje wandelen kom je aan bij het kleine centrum, waar je een aantal restaurantjes en winkeltjes vindt. Ook het strand ligt op loopafstand, heerlijk voor een paar uurtjes in het zonnetje. Dit hotel is perfect voor als je wat van de omgeving wil zien. Het ligt vlak bij het national park Cabo de Gata. Ideaal dus voor natuurliefhebbers! Maar ook als je graag wat meer ziet dan alleen natuur zit je hier goed. Met de auto kun je naar Almería, de provinciehoofdstad van Costa de Almería of naar de prachtige stad Granada en het indrukwekkende Alhambra.
Vergelijkbare reizen
Hotel Roc Golf Trinidad
Het moderne Roc Golf Trinidad ligt aan de prachtige boulevard van Playa Serena: na een paar stappen sta je op het schitterende, uitgestrekte strand. In de directe omgeving vind je vele winkels, gezellige bars en goede restaurants. Wil je een dagje naar Roquetas de Mar? De bushalte bevindt zich al op een klein stukje lopen. De luxe kamers van Hotel Roc Golf Trinidad zijn ingericht met lichte meubels in bruin- en wittinten. Er zijn twee grote zwembaden voor een frisse duik en je kunt diverse sporten beoefenen: van tennis en squash tot fietsen en fitness. Kinderen kunnen lekker spelen in het kinderzwembad en in de speeltuin. In het hoogseizoen is er een animatieprogramma en voor kinderen worden er leuke activiteiten georganiseerd bij de miniclub. In het mooi ingerichte restaurant staat een uitgebreid buffet voor je klaar en voor een lekker drankje tussendoor ga je naar de poolbar: hier heb je vanaf het terras uitzicht over de mensen die gezellig over de boulevard flaneren.
| Vanaf € 524.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Best Sabinal
Hotel Best Sabinal ligt in het toeristische centrum van Roquetas de Mar, direct aan de gezellige boulevard. Het luxe hotel heeft uitzicht op het prachtige strand dat helemaal doorloopt tot aan het oorspronkelijke centrum. De comfortabele kamers van Hotel Best Sabinal zijn netjes ingericht en een deel van de kamers kijkt uit op zee. Voor een frisse duik is er een groot zwembad met daar omheen een ruim terras waar je heerlijk kunt relaxen in het zonnetje. Even rustig wegdromen kan tijdens een bezoekje aan de mooie spa met sauna, stoomcabine en verwarmd zwembad. In het restaurant, dat uitzicht heeft op zee, staat elke avond een internationaal buffet voor je klaar. Ook kun je kiezen voor lokale lekkernijen of een smakelijk stukje verse pizza direct uit de oven. Op het terras van restaurant La Palapa, dat naast het zwembad zit, kun je genieten van huisgemaakte specialiteiten als paella en tapas.
| Vanaf € 499.00 | Meer informatie Boek reis |
AR Hotel Almerimar
Vakantie Costa de Almeria naar Almerimar met verblijf in een hotel incl. huurauto en halfpension (ontbijt en diner)
| Vanaf € 407.00 | Meer informatie Boek reis |

