Hotel Playacapricho
Hotel Playacapricho heeft een fantastische ligging aan het strand van Roquetes de Mar. In dit gezellige hotel is er voor ieder wat wils. Wandel naar een van de terrasjes om te genieten van de zon terwijl de kleintjes zich vermaken in de miniclub. Overdag is er animatie voor jong en oud, ook is er een spelletjesruimte. Het zwembad heeft een aantal hele leuke waterglijbanen en is omgeven door tropische palmbomen. Er zijn ook verschillende wellnessfaciliteiten aanwezig voor de nodige ontspanning. De kamers van het hotel zijn lekker ruim en goed verzorgd. Je verblijft hier op basis van all inclusive. Het buffetrestaurant serveert heerlijke internationale en lokale gerechten. Zo hoef je tijdens de vakantie niet aan de boodschappen te denken! Wij wensen je een fijne vakantie in Hotel Playacapricho.
Vergelijkbare reizen
Best Sabinal
Slippers aan en zonnebril op. Hotel Best Sabinal is een heerlijk vakantieadres in Roquetas de Mar. Dat kan ook niet anders met zo'n mooi strand voor de deur. Zodra je de gordijnen opentrekt, vallen de zonnestralen je hotelkamer binnen. Wat zijn de plannen voor vandaag? Lekker lui op een ligbed met de zon op je huid. De chiringuito's op het strand nodigen uit voor een hapje en verfrissend drankje. Gun jezelf een middagje spa of zoek de Spaanse gezelligheid op in het centrum.
| Vanaf € 416.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Arena Center
Appartementen Arena Center ligt in de gezellige badplaats Roquetas de Mar. Op slechts vijf minuten loopafstand van het strand. Hier kun je een frisse duik in de zee nemen of een mooie wandeling maken langs de boulevard. Roquetes de Mar is een leuke plaats om te bezoeken tijdens de vakantie. Het stadje heeft leuke winkeltjes, restaurants en bars. Even geen zin om iets te ondernemen? Appartementen Arena Center heeft genoeg faciliteiten om te ontspannen. Relaxen in de jacuzzi of een boek lezen bij het zwembad. Bij Appartementen Arena Center beleef je een prima vakantie!
| Vanaf € 284.00 | Meer informatie Boek reis |
Playasol Spa
Wil je dagelijks een overdosis waterpret? Dan is het comfortabele en gezellige hotel Playasol Spa een aanrader. In de weelderige palmentuin ligt het spetterende aquapark. Geniet van een drankje en heerlijke tapas bij de El Pirata poolbar. Of kom in actie met het enthousiaste animatieteam. Ondanks de kleine kamers, is de sfeer heel gezellig. De hele familie vermaakt zich. En met strand en wandelboulevard pal voor het hotel is vakantieplezier gegarandeerd.
| Vanaf € 516.00 | Meer informatie Boek reis |

