Vera Playa Club

Uniek in ons aanbod. Dat is het eerste naturisten hotel Vera Playa Club in ons programma. Proef de Mediterrane sfeer rondom de sprookjesachtige binnenplaats. Het riante zwembad met jacuzzi, de waterval en wuivende palmbomen hebben iets paradijselijks. Dit is de perfecte plaats om te genieten van de zon en het goede Spaanse leven. Bovendien zorgt het personeel ervoor dat je niets tekort komt. Overdag is de zwembadzone verplicht naakt, maar naar het restaurant ga je gekleed. En het naaktstrand pal voor de deur maakt je vakantie compleet.

Vanaf € 445,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Best Oasis Tropical - inclusief privétransfer

Hotel Best Oasis Tropical - inclusief privétransfer
Sunweb Zomer

Best Oasis Tropical is een ruim opgezet hotel en ligt bijna direct aan het strand. Je hoeft alleen maar een weg over te steken en je staat al met je voeten in het zand. Met een beetje geluk heb je ook nog eens een kamer die uitkijkt op zee. Bij de grote zwembaden kun je heerlijk genieten van de zon en van de ontspannen sfeer. Het centrum van de stad ligt iets verder in de heuvels naar boven, waardoor je vanaf de vele terrassen een schitterend uitzicht op de kust hebt.

Vanaf € 469.00 Meer informatie Boek reis

Fly-drive het onbekende Andalusië + Best Oasis Tropical

Fly-drive het onbekende Andalusië + Best Oasis Tropical
Kras.nl

Individuele rondreis Spanje incl. huurauto en ontbijt, met o.a. Almería, Lanjarón, Granada en Costa de Almería

Vanaf € 815.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Zoraida Resort

Hotel Zoraida Resort
Sunweb Zomer

Het prachtige Zoraida Resort ligt direct aan het strand en bestaat uit twee hotels: Zoraida Park en Zoraida Garden. De faciliteiten van beide Selections hotels, zoals de zwembaden, de tuin met ligbedden en de bars, mogen door alle gasten gebruikt worden. In Zoraida Garden vind je ook nog een fitnessruimte, die ook voor iedereen die op het resort verblijft toegankelijk is. Voor de restaurants geldt dat je gebruik maakt van het restaurant dat bij het hotel hoort waarin je verblijft. Beide restaurants bieden maaltijden in buffetvorm en smakelijke gerechten die door de kok klaargemaakt worden waar je bij staat. Het grote, schitterende zwembad van Zoraida Park is een waar kinderparadijs met vele glijbanen voor uren waterpret. Elke avond is er leuke animatie en buiten de shows die door het eigen animatieteam gegeven worden, zijn er ook regelmatig flamenco- of magische shows te bewonderen die opgevoerd worden door professionele artiesten van buiten het hotel.

Vanaf € 579.00 Meer informatie Boek reis