Playa de la Luz
Hotel Playa de La Luz in Rota is geheel in Andalusische stijl gebouwd, inclusief patio's en Andalusisch tegelwerk. Dit sfeervolle hotel beschikt ook over een trendy beach club, met een zwembad en een Chill-out bar. Een fijne mix van klassiek traditioneel en trendy. Geniet in de grote witte lounge kussens, met een heerlijke cocktail en een prachtig uitzicht op de zee. Zo hoort vakantie te zijn!
Vergelijkbare reizen
Playa Victoria
Europa's oudste stad zien, een siësta op het strand en smullen van de lekkerste gazpacho. Streep dat wensenlijstje maar af als je logeert in hotel Playa Victoria in Cádiz. Hier word je wakker aan een van de mooiste stranden van de Costa da Luz. Omringd door een havenstad uit de 11e eeuw met zonnige plaza's, groene parken en monumenten. Een kwartiertje wandelen en je staat pal voor de kathedraal van Cádiz in de oudste wijk El Pópulo. Nergens proef je het verleden beter, de historische schat die Feniciërs, Grieken en Moren achterlieten is enorm. Ontfutsel het vriendelijke personeel de beste local tips terwijl jij al fresco tafelt en de zon langzaam in zee zakt.
Vanaf € 529.00 | Meer informatie Boek reis |
Barrosa Palace
Deze accommodatie is voor levensgenieters. Kies voor kwaliteit, luxe en stijl. De service is uitmuntend. Hier wordt aan alles gedacht. Barrosa Palace ligt direct aan het zandstrand en heeft een fantastische keuken, de lekkerste gerechten worden hier bereid van het ontbijt tot aan het diner. De kamers zijn ruim en stijlvol ingericht en de service is van topniveau. Vanaf het moment dat je dit hotel binnenstapt, hoef je aan niets meer te denken en kan het genieten beginnen.
Vanaf € 778.00 | Meer informatie Boek reis |
Las Dunas
Ruimte, rust en relaxen. Drie R'en die zorgen voor een tandje terug tijdens een zonvakantie in Aparthotel Las Dunas in Novo Sancti Petri. De ruimte krijg je van Playa de la Barossa, een 14 kilometer lange schoonheid van fijn zand, pal voor de deur. Oké, je moet alleen even de duinoversteek maken en langs de leuke chiringuito, de strandbar van het hotel. De andere R'en vul je in met wandelen, zonnen en zandkastelen bouwen. Zeeën van tijd om na te denken over dagtrips: naar de oudste stad van Europa, Cádiz, sherryproeven in Jérez? Slaap er een nachtje over op de comfortabele bedden, het antwoord komt mañana bij het ontbijt met een café con leche.
Vanaf € 526.00 | Meer informatie Boek reis |