Gat Rossio
Dit sfeervolle driesterrenhotel ligt zeer centraal in de wijk Baixa. Bij binnenkomst valt de moderne design inrichting direct op. De kamers zijn gezellig ingericht en van alle basis faciliteiten voorzien. 's Zomers geniet je van een drankje op het binnenterras. Vele bezienswaardigheden liggen op loopafstand evenals verschillende restaurants.
Vergelijkbare reizen
Altis Grand
Dit vijfsterrenhotel is de afgelopen jaren fraai gerenoveerd en opnieuw gedecoreerd. Zowel de publieke ruimtes als de kamers zijn volledig van van een nieuwe stijl voorzien. De kamers zijn comfortabel en zijn van alle gemakken voorzien. Zowel de talrijke voorzieningen als de geringe loopafstand naar Avenida da Liberdade en het oude centrum maken Altis Grand tot een uitermate geschikt hotel.
| Vanaf € 412.00 | Meer informatie Boek reis |
Sheraton Cascais Resort
Een stijlvol complex aan de rand van Cascais. Rustig gelegen in de prachtige natuur maar toch in de buurt van het bruisende leven in en om de kustplaatsen van Lissabon. Voor golfliefhebbers is dit een uitstekende uitvalsbasis. In de directe omgeving liggen maar liefst zeven golfbanen.
| Vanaf € 735.00 | Meer informatie Boek reis |
Fly-drive Lissabon en historisch Alentejo
Individuele rondreis Portugal incl. huurauto en ontbijt, met o.a. Lissabon en Alpalhão
| Vanaf € 601.00 | Meer informatie Boek reis |

