Hotel Amazónia
Kleinschalig centraal gelegen, stijlvol boetiekhotel in het centrum van Estoril, prachtig gelegen in een exotische tuin met palmbomen.
Vergelijkbare reizen
Hotel Vila Galé Estoril
Ruim opgezet hotel in het centrum. Vanaf het hotel heeft u een prachtig uitzicht over de baai en tuinen van Estoril.
Vanaf € 36.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Amazónia
Kleinschalig centraal gelegen, stijlvol boetiekhotel in het centrum van Estoril, prachtig gelegen in een exotische tuin met palmbomen.
Vanaf € 43.35 | Meer informatie Boek reis |
PortoBay Marquês
Het PortoBay Marquês hotel is modern en stijlvol ingericht. Het onlangs gerenoveerde hotel biedt luxe kamers met bedden van hoge kwaliteit waardoor je helemaal tot rust komt. Het hotel beschikt over een rooftop zwembad met een mooi uitzicht. Daarnaast kan je genieten van de hamam en de sauna. Het restaurant bereidt overheerlijke gerechten. Het beroemde plein Marques de Pombal ligt op ongeveer 200 meter van het hotel. Met de bus en metro ben je snel en gemakkelijk in het hartje van Lissabon!
Vanaf € 356.00 | Meer informatie Boek reis |