Hotel Lido
Modern hotel, met uitstekende kamers. Rustig, iets buiten het levendige centrum van Estoril gelegen. Ideaal hotel voor de combinatie van rust, het mondaine leven en uitstapjes naar Lissabon en Sintra.
Vergelijkbare reizen
Spanje & Portugal Compleet + Sana Estoril
Vlieg/busreis Spanje en Portugal incl. ontbijt en 5x diner, met o.a. Madrid, Salamanca, Santiago de Compostela, Porto en Lissabon.
Vanaf € 929.00 | Meer informatie Boek reis |
Lissabon - Hotel Lisboa
Stedentrip Lissabon met verblijf in een 4-sterrenhotel inclusief retourvlucht en ontbijtbuffet
Vanaf € 281.00 | Meer informatie Boek reis |
Real Parque
Het Real Parque hotel opende haar deuren in 1994. Dankzij haar unieke stijl en charme werd dit viersterrenhotel al gauw een referentiehotel binnen de Portugese hoofdstad. Tegenwoordig staat dit hotel bekend om haar superieure kwaliteit en een uitstekende hoge standaard. De klassiek ingerichte kamers zijn voorzien van airconditioning, gratis wifi en bezorgen jou alle comfort. Het hotel is gelegen in het relatief rustige deel van het stadscentrum, op korte afstand van het metrostation. Op ongeveer 10 minuten lopen vind je het populaire plein Marques de Pombal en het park Eduardo VII. Trek eropuit en verken de schitterende parken van Lissabon, de vele restaurants en ontdek de beste winkeladresjes. Hotel-restaurant Cozinha do Real biedt een trendy ambiance, met diverse traditionele specialiteiten en internationale gerechten op het menu. Real Parque is een echte aanrader voor jouw verblijf in Lissabon!
Vanaf € 241.00 | Meer informatie Boek reis |