Hotel Londres
Prima 3-sterrenhotel op loopafstand van het strand en het centrum van Estoril. Een uitstekend plaats voor een heerlijke zonvakantie, het verkennen van de omgeving en voor een bezoek aan Lissabon!
Vergelijkbare reizen
Fly & Drive Lissabon 8 dagen - inclusief huurauto
Met de Fly-drive Lissabon ontdek je in de hoogtepunten van het De Portugese hoofdstad Lissabon en omgeving. Je bezoekt het Venetië van Portugal, de stranden van Estoril en diverse cultuurschatten. Laat je tijdens deze reis ook verrassen door de fantastische Portugese keuken en proef de cultuur. Dag 1: van de luchthaven naar hotel in Lissabon Aankomst op de luchthaven. Hier haal je de auto op en rijd je naar het eerste hotel van deze reis. Dag 2: van Lissabon nar Cascais, Sintra en Fatima. Ongeveer 215 km. Na het ontbijt stap je in de auto richting Estoril, bekend van het casino, de prachtige zandstranden en de plek waar de Koninklijke familie de zomer doorbrengt. Van daaruit rijd je naar het charmante vissersdorp Cascais en vervolgens door naar de sprookjesachtige stad Sintra. In deze stad die op de werelderfgoedlijst van UNESCO word je teruggebracht naar vroeger en kun je prachtige, eeuwenoude schatten bewonderen. Je sluit de dag af in bedevaartsoord Fatima. Dag 3: Fatima naar Batalha, Mealhada, Bussaco enPorto Ongeveer 245 km. Vandaag rijd je eerst naar Batalha voor een bezoek aan het gotische klooster uit de 14e eeuw en stop je daarna voor een lunch in de richting van Mealhada. Probeer vooral de "Leitão een Bairrada", varken geroosterd aan het spit, een van de heerlijke specialiteiten hier. Rijd daarna naar het bos van Bussaco, met de meest bomen- en plantensoorten van heel Portugal. De dag sluit je af in Porto. Dag 4: Porto Vandaag heb je de hele dag de tijd om de indrukwekkende stad Porto te ontdekken. Dag 5: van Porto naar Aveiro en Coimbra. Ongeveer 140 km. De dag start vandaag in Aveiro, het Venetië van Portugal. Een plek die beschouwd wordt als een van de mooiste van Portugal. Je kijkt je ogen uit bij het zien van de kleurrijke gondels en prachtige Art Nouveau huizen. Wanneer je hier bent, proef dan vooral de lokale zoete lekkernij ovos moles. Een heerlijke delicatesse van eigeel en suiker. Vertrek na je bezoek aan Aveiro naar de studentenstad Coimbra, waar je de dag afsluit. Dag 6: van Coimbra naar Obidos en Lissabon. Ongeveer 210 km. Vertrek na het ontbijt naar de historische plaats Obidos die bekend staat om zijn cultuurschatten en kersenlikeur Ginja. Je kunt hier naar een proeverij om de Ginja, zelf te proeven. Daarna vervolgt de route zich naar Lissabon. Hier zal je ook de nacht doorbrengen. Dag 7: Lissabon. We save the best for last. De hele dag kun je een bezoek brengen aan de historische Portugese hoofdstad Lissabon. Laat je verrassen door zijn vele cultuurschatten, het authentieke straatbeeld en gezellige koffiebarretjes die de stad rijk is. Dag 8: Naar de luchthaven. Einde van de reis.
Vanaf € 387.00 | Meer informatie Boek reis |
Sana Lisboa
Stijlvol en chique. Dat is je eerste indruk als je incheckt in Sana Lisboa. Geen vervelende indruk, integendeel. Met flair is hedendaags comfort gecombineerd met gevoel voor ambiance. Design lampen, eigentijds meubilair, aansprekende moderne kunst en kleuren die op een bijna mystieke manier zijn gebruikt. Je zou bijna het hotel niet meer verlaten. Jammer, want de musea, de kunstexposities en het oude centrum van de stad liggen op loopafstand. Toch nog even binnenblijven? Schuif dan aan in Restaurant Contemporaneo, bestel een cocktail in de Lobby Lounge of bel de 24 uurs roomservice voor een afternoon tea op de hotelkamer. Wat kan het leven toch goed zijn.
Vanaf € 345.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Saboia
Het kleinschalige Hotel Saboia ligt op een heuvel net buiten het knusse centrum van Estoril. Het hotel ligt op steenworp afstand van het strand en langs het strand ligt een boulevard, waar je heerlijk overheen kan slenteren om na een paar minuutjes op een terrasje in Estoril neer te strijken. Vanaf het hotel is het treinstation makkelijk te bereiken, wat een tripje maken naar het schitterende Lissabon wel erg makkelijk maakt. Dit recentelijk gerenoveerde hotel heeft modern ingerichte kamers. De moderne inrichting komt ook terug in de rest van het hotel, zoals in de mooie lobby en bij het zwembad, waar je een verfrissende duik kunt nemen. Naast het hotel bevindt zich een bakkerij, waar je de lekkerste broodjes kunt halen.
Vanaf € 227.00 | Meer informatie Boek reis |