My Story Hotel Ouro
Dit is een nieuw hotel in Lissabon, gevestigd in een 18de eeuws gebouw. De authentieke elementen van dit hotel zijn tijdens de renovatie van het gebouw goed bewaard gebleven, waardoor het hotel een prachtige Portugese sfeer uitstraalt. De originele muren met prachtige blauwe tegeltjes aan de buitenkant van het gebouw zijn gerenoveerd en hierdoor in tact gebleven. De ligging is perfect, midden in het centrum, in een zijstraat van de bekende winkelstraat Rua da Prata. De kamers zijn van alle gemakken voorzien. Het ontbijtrestaurant gaat 's middags open voor de lunch.
Vergelijkbare reizen
PortoBay Marquês
Het PortoBay Marquês hotel is modern en stijlvol ingericht. Het onlangs gerenoveerde hotel biedt luxe kamers met bedden van hoge kwaliteit waardoor je helemaal tot rust komt. Het hotel beschikt over een rooftop zwembad met een mooi uitzicht. Daarnaast kan je genieten van de hamam en de sauna. Het restaurant bereidt overheerlijke gerechten. Het beroemde plein Marques de Pombal ligt op ongeveer 200 meter van het hotel. Met de bus en metro ben je snel en gemakkelijk in het hartje van Lissabon!
| Vanaf € 356.00 | Meer informatie Boek reis |
Residencial Florescente
Populair, smaakvol en goed gewaardeerd familiehotel en een bekend adres voor vele Nederlanders. Dit hotel ligt in het hart van het historisch centrum van Lissabon, midden in een autovrije zone met gezellige restaurants en terrassen in dezelfde straat. Het hotel beschikt zelf ook over een goed restaurant waar gedurende de avond verschillende lokale specialiteiten geserveerd worden. Er heerst een gezellige sfeer waar je onder het genot van een drankje of hapje zowel 's middags als 's avonds kunt genieten van het mooie straatbeeld en de gezelligheid. 's Ochtends wordt in dit restaurant het onbijt geserveerd. De kamers en publieke ruimtes zijn zeer netjes ingericht. Er bevinden zich ook vele winkels en bezienswaardigheden in de directe omgeving.
| Vanaf € 265.00 | Meer informatie Boek reis |
Estoril Eden
Aparthotel Estoril Eden ligt in het pittoreske plaatsje Estoril en wordt omringd door cultuur, stad en gouden stranden. Vanuit het hotel wandel je zo naar de boulevard, het strand of Cascais. Maar ook de faciliteiten van het hotel hebben van alles te bieden. Dit maakt deze accommodatie een uitstekende keuze voor gezelligheid en ontspanning.
| Vanaf € 285.00 | Meer informatie Boek reis |
