Olaias Park
In slechts 10 minuten arriveer je vanaf het vliegveld bij Altis Park. Dit hotel biedt alle faciliteiten voor een heerlijk verblijf. Altis Park is modern ingericht en heeft een mooi uitzicht op Lissabon. Gedurende je verblijf kan je lekker sporten in de fitnessruimte of gebruik maken van het buitenzwembad van de Olaias Club (binnen 100 meter van het hotel). In het restaurant en de bar kan je genieten van heerlijke mediterrane gerechten onder het genot van een lekker drankje!
Vergelijkbare reizen
Hotel Fortaleza do Guincho
Luxe hotel dat is gebouwd in een 17e eeuws fort. Restaurant met een Michelin-ster.
| Vanaf € 149.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Vila Gale Palacio dos Arcos
Luxe boetiekhotel in een in de 15e eeuw gebouwd Palacio. Het hotel opende in 2013 en is gelegen tussen de badplaats Estoril en de hoofdstad Lissabon.
| Vanaf € 465.00 | Meer informatie Boek reis |
Miraparque
Het bij Nederlanders zeer geliefde Hotel Miraparque kent een centrale, maar rustige ligging aan het mooie park Eduardo VII. Vanaf hier wandel je binnen 15 minuten het sfeervolle centrum van Lissabon in. Niet de vele faciliteiten, maar de vlotte en persoonlijke service maken dit hotel tot een geschikt adres. Heb je zin om te winkelen? Dan is de Avenida da Liberdade de aangewezen plek. Deze stijlvolle winkelstraat begint op slechts 200 meter van het hotel.
| Vanaf € 288.00 | Meer informatie Boek reis |

