App. Marinada
Appartementen Marinada heeft vele faciliteiten voor een heerlijke vakantie in Salou. De studios zijn allemaal gerenoveerd en perfect om in uit te rusten na een zonnige dag. Geniet lekker van een drankje bij de bar of ontspan in de sauna. De keuze is aan jou! Kinderen maken gemakkelijk vriendjes bij de miniclub (in het hoogseizoen).
Vergelijkbare reizen
Appartementen Decatlon/Maraton/Pentalon
Deze appartementen liggen ideaal t.o.v. diverse uitgaansgelegenheden en op ca. 500 m het strand.
Vanaf € 74.00 | Meer informatie Boek reis |
Tamarit Park Resort
Een topcamping direct aan het strand en midden in de natuur. Het is een Spaanse oase waar felgekleurde bloemen langs de paden bloeien en palmen en naaldbomen verkoelende schaduw bieden. De camping beschikt over een lagune-zwembad met zonneterras, waar je natuurlijk een drankje kunt bestellen. 's Avonds is er entertainment voor het hele gezin. Voor een uitstapje kun je bijvoorbeeld denken aan Barcelona, een uurtje in de trein en je geniet van al het moois wat Barcelona te bieden heeft. Wat dichterbij ligt het historische centrum van Tarragona, ook zeker een bezoekje waard.
Vanaf € 165.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Las Vegas
Geniet van een fantastische vakantie in Hotel Las Vegas. Dit goed verzorgde hotel heeft een ideale ligging in het centrum en op minder dan 100 meter afstand van het Playa Larga strand. Het hotel ligt op een kleine heuvel, waardoor u geen geluidsoverlast zal hebben, maar wel binnen enkele stappen in het bruisende centrum van Salou bent. Het hotel heeft twee buitenzwembaden en een apart peuterbadje voor de kleintjes. Voor hen is er ook een leuke speeltuin en een gezellige miniclub. In het restaurant wordt u elke dag weer verrast met heerlijke buffetten en hierna kunt u nog een lekker drankje doen aan de bar met livemuziek. Bij Hotel Las Vegas worden al uw verwachtingen overschreden!
Vanaf € 359.00 | Meer informatie Boek reis |