Ferrari Land met Hotel PortAventura

Mooi resorthotel van het themapark PortAventura, met 1 dag entree tot Ferrari Land en gedurende uw gehele verblijf toegang tot PortAventura!

Vanaf € 489,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Oasis Park

Oasis Park
TUI.nl

Oasis Park in Salou is een fijn hotel met een leuk zwembad, goede buffetten en een gezellige sfeer. Op de stranden van Salou is veel te doen; leuke restaurants, bars en verschillende watersportactiviteiten. Probeer eens een ritje op een bananenboot, waterscooter of ga waterfietsen. Kilometers lang wandelen langs de met palmbomen bezaaide boulevard, een kijkje nemen bij de winkels of heerlijk een cocktail drinken bij één van de leuke strandtenten: in Salou kan het allemaal!

Vanaf € 143.00 Meer informatie Boek reis

Appartementen H10 Mediterranean Village

Appartementen H10 Mediterranean Village
DeJongIntra.nl

Zeer fraai complex van de H10-hotelketen met vele faciliteiten en mooie appartementen.

Vanaf € 212.00 Meer informatie Boek reis

Olympus Palace

Olympus Palace
TUI.nl

Na een heerlijke Spaanse paella uitbuiken op het zonneterras terwijl je geniet van de laatste zonnestralen. Dat kan bij Olympus Palace! Dit hotel midden in het levendige centrum van Salou is omringd met gezellige barretjes, restaurantjes en winkeltjes. Maar je hoeft er niet op uit, want in het hotel is elke dag voldoende te doen. Overdag een spelletje bingo of aquajoggen en 's avonds dansen en genieten van de livemuziek. Op het dakterras waar je overdag heerlijk kunt bubbelen in de jacuzzi, pik je 's avonds nog even het zonnetje mee. Het goudgele strand bereik je in maar een paar minuten lopen.

Vanaf € 174.00 Meer informatie Boek reis