Ferrari Land met Hotel PortAventura
Mooi resorthotel van het themapark PortAventura, met 1 dag entree tot Ferrari Land en gedurende uw gehele verblijf toegang tot PortAventura!
Vergelijkbare reizen
Hotel Augustus
In Cambrils, de bekende badplaats van Spanje, vind je Hotel Augustus. Het hotel ligt tegenover het strand en aan de boulevard. Je verblijft in een volledig gerenoveerde en comfortabele kamer. In het gastronomische restaurant kan je genieten van diverse gerechten terwijl je prachtig uitzicht hebt over de zee. Als de Spaanse zon je even te warm wordt kan je een verfrissende duik nemen in het zwembad. Daarna kan je weer heerlijk verder ontspannen op een van de ligbedjes. Het hotel biedt leuke entertainment voor haar gasten en zorgt ervoor dat iedereen geniet van een onvergetelijke vakantie in Cambrils!
| Vanaf € 344.00 | Meer informatie Boek reis |
Ferrari Land met Hotel PortAventura
Mooi resorthotel van het themapark PortAventura, met 1 dag entree tot Ferrari Land en gedurende uw gehele verblijf toegang tot PortAventura!
| Vanaf € 489.00 | Meer informatie Boek reis |
Prades Park
Camping Prades Park ligt in het bergachtige natuurreservaat van Prades. In deze groene regio vind je veel kleine wijngaarden. Op ca. 60 kilometer afstand ligt Tarragona en de stranden van Cambrils bereik je in ongeveer 1 uur per auto. Prades Park beschikt over een recreatieruimte en een speeltuin dus de kids gaan zich hier wel vermaken. In de omgeving kun je heerlijk wandelen en fietsen. Verder zijn er bergmeren in de buurt waar je behalve zwemmen ook watersporten kunt beoefenen, zoals kajakken en kanoën. Een interessant uitje kan zijn naar het klooster van Poblet. Met de auto ben je daar zo.
| Vanaf € 156.00 | Meer informatie Boek reis |


