Hotel Calypso - all inclusive
Hotel Calypso ligt perfect: na slechts een klein stukje wandelen sta je al in het levendige centrum van Salou. Als je graag naar het strand gaat, dan zit je hier goed want het schitterende Playa Capellans ligt ook op loopafstand. Voor een frisse duik zijn er twee mooie zwembaden, waarvan één met hydromassage. Op het zonneterras kun je lekker genieten van het zonnetje terwijl je nipt van een koel drankje. Houd je van wat activiteit tijdens je vakantie: er is een groot animatieteam dat zorgt voor sport en spel. Voor kinderen is er een kleurrijk speeltoestel en een miniclub, waar zij gemakkelijk vriendjes zullen maken. Alsof dit alles niet genoeg is, is er ook nog een bowlingbaan, leuk voor jong en oud! Elke heerlijke vakantiedag kun je aanschuiven in het restaurant, waar een smakelijk buffet voor je klaar staat, een aantal keer in de week aan de hand van een thema. In juli en augustus kun je er ook voor kiezen om buiten te eten in à la carte restaurant El Fresco, waar heerlijke vlees- en visgerechten de menukaart sieren.
Vergelijkbare reizen
Torre De La Mora
Terrassencamping Torre de la Mora in Tarragona ligt fraai aan de kust en het uitzicht is vanaf sommige plekken op de camping echt adembenemend. Voeg daarbij een fraai aangelegd zwembadencomplex met comfortabele ligstoelen en een goed restaurant, en de vakantie kan beginnen! De camping wordt door een rustige weg gescheiden; aan de ene kant vindt je de accommodaties, aan de andere kant ligt het grote zwembad, het restaurant, de bar en de sportfaciliteiten zoals het basketbalveld, het voetbalveld en tafeltennistafels. Als je wat meer te weten wilt komen over de omgeving, kun je een bezoekje brengen aan bijvoorbeeld Sitges of Tarragona of aan een klein en nog nauwelijks toeristisch dorpje zoals Torredembara, dat ligt maar een kilometer of 4 verderop. En wil je echt scoren bij de kids, neem ze dan een dag mee naar themapark 'PortAventura'.
Vanaf € 99.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Sol Costa Daurada
Mooi en bij Nederlanders zeer geliefd hotel.
Vanaf € 97.20 | Meer informatie Boek reis |
Amapola
Appartementen Amapola, Arizona en Atlanta bestaan uit drie gebouwen van elk drie verdiepingen met een leuk zwembad met kinderbad. De ruime appartementen zijn ideaal voor families met kinderen. Voor hun is er voldoende ruimte om te spelen op het ruime balkon, in de tuin met gras of in de kleine kinderspeeltuin. Het complex is in een fraaie, rustige villawijk van Sitges gelegen op een paar blokken van het fijne zandstrand. Het is een leuke wandeling langs het strand naar het gezellige centrum.
Vanaf € 73.00 | Meer informatie Boek reis |