Hotel Estival Park

Mooi en zeer kindvriendelijk complex met veel faciliteiten, diverse zwembaden en een uitstekende en zeer uitgebreide keuken.

Vanaf € 108,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Villa's Miami Playa met privézwembad

Villa's Miami Playa met privézwembad
Sunweb Autovakanties

Villa's Miami Playa is het ideale adres voor een relaxte vakantie aan de Costa Dorada. Deze moderne villa's liggen verspreid over Pino Alto, een residentiële zone van Miami Playa. Ze zijn geschikt voor maximaal acht personen en verschillen qua exterieur en inrichting. Met Sunweb Vakanties ben je hoe dan ook verzekerd van een goede kwaliteit. De afstand naar het centrum en het prachtige, langgerekte 'Playa Cristal'-strand is maximaal 3 kilometer. De omgeving is prachtig en in Miami Playa zit ook nog eens een lange boulevard waarover je heerlijk kunt slenteren. 'Thuisblijven' kan ook: bij de villa's is een privé-zwembad met daaromheen een fijn zonneterras. Hier kun je heerlijk genieten van rust, het zonnetje en een lekker koel drankje. Wat een luxe!

Vanaf € 439.00 Meer informatie Boek reis

Olympus Palace

Olympus Palace
TUI.nl

Na een heerlijke Spaanse paella uitbuiken op het zonneterras terwijl je geniet van de laatste zonnestralen. Dat kan bij Olympus Palace! Dit hotel midden in het levendige centrum van Salou is omringd met gezellige barretjes, restaurantjes en winkeltjes. Maar je hoeft er niet op uit, want in het hotel is elke dag voldoende te doen. Overdag een spelletje bingo of aquajoggen en 's avonds dansen en genieten van de livemuziek. Op het dakterras waar je overdag heerlijk kunt bubbelen in de jacuzzi, pik je 's avonds nog even het zonnetje mee. Het goudgele strand bereik je in maar een paar minuten lopen.

Vanaf € 174.00 Meer informatie Boek reis

Appartementen Decatlon/Maraton/Pentalon

Appartementen Decatlon/Maraton/Pentalon
DeJongIntra.nl

Deze appartementen liggen ideaal t.o.v. diverse uitgaansgelegenheden en op ca. 500 m het strand.

Vanaf € 74.00 Meer informatie Boek reis