Hotel H10 Salou Princess

Hotel H10 Salou Princess ligt naast het centrale 'Plaza de Europa', op loopafstand van het strand en het centrum. Dit hotel beschikt over een mooi, onregelmatig gevormd zwembad met een kinderzwembad, dat omgeven is door een groot zonneterras en wuivende palmbomen. Om te ontspannen is er een sauna, maar ook een apart zonneterras met een jacuzzi. Het buffetrestaurant biedt verschillende gerechten, waarvan er een aantal worden klaargemaakt door de kok waar je bij staat. Bij de poolbar kun je diverse snacks en verkoelende drankjes bestellen en bij de Caesars bar in de lobby kun je op bepaalde momenten genieten van piano muziek. Als je van wat meer drukte houdt, drink dan een drankje in de Engelse pub, waar je ook sportwedstrijden kunt kijken.

Vanaf € 439,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Aparthotel Estival El Dorado Resort

Aparthotel Estival El Dorado Resort
Sunweb Zomer

Aparthotel Estival El Dorado Resort is een fantastisch vakantieadres voor het hele gezin. De ligging is schitterend: je hoeft alleen maar de boulevard over te steken en je staat al op het strand en naar Cambrils kun je wandelen in ongeveer 20 minuten. Jong en oud heeft hier ongetwijfeld een topvakantie vanwege de vele faciliteiten. Estival El Dorado Resort is in 2016 volledig gerenoveerd. De kamers zijn modern ingericht en er zijn meerdere zwembaden, waaronder een adults only zwembad en een spetterende splashpool voor kleine vakantiegangers. Lekker eten tijdens de vakantie is natuurlijk essentieel en daarom is er een à la carte restaurant, een snackbar en zijn er zelfs tapas om de Spaanse cultuur letterlijk te proeven. Heerlijk genieten van een koel drankje in één van de bars kan ook. Net als extra ontspannen in de spa met verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna en stoombad. Alles kan en niks moet in dit geweldige hotel!

Vanaf € 539.00 Meer informatie Boek reis

Augustus

Augustus
TUI.nl

Direct aan het strand en de boulevard dat is de perfecte ligging van hotel Augustus. De drukte van Salou is te vinden een kleine twee kilometer verderop, maar er is genoeg te beleven in de directe omgeving of in het kleinere minder massale Cambrils. Er is de afgelopen jaren flink geïnvesteerd in de centrale faciliteiten, waardoor het hotel nu een zeer moderne uitstraling geniet én de kamers er weer als nieuw uitzien.

Vanaf € 196.00 Meer informatie Boek reis

Caribe

Caribe
TUI.nl

Welkom in de Caribbean! Een paradijselijke droom, een tropische Oase. Dit hotel is volledig in Caribische stijl ingericht. Omgeven door palmbomen, een ongelooflijke vegetatie en een zwembad met wit zand. Met vrolijke muziek en een cocktail in de hand; op een ligbedje kan je helemaal wegdromen. De bijzondere ontspannen sfeer maakt dit hotel zeer geliefd bij iedereen. Het eten in de restaurants is van topkwaliteit en de kids kunnen tijdens de maaltijd zich vermaken in de speelruimte. Onbeperkte toegang tot het themapark 'PortAventura' is uiteraard inbegrepen en het hotel biedt gratis vervoer naar het park. Dit is pas echt vakantie!

Vanaf € 454.00 Meer informatie Boek reis