Hotel Playa Park
Hotel Playa Park ligt in het Tarragonés gebied, toeristisch maar toch rustig gelegen, vlak bij het strand en op slechts 15 minuten lopen van de verlichte fontein, de Promenade Jaime I met leuke terrasjes en winkeltjes, en het dynamische centrum van Salou. Kinderen zullen het ook naar hun zin hebben, want er is een miniclub, speeltuin, spelletjesruimte en een bowlingbaan. Dit is voor jong en oud een heerlijk hotel om van de vakantie te genieten!
Vergelijkbare reizen
Ferrari Land met Hotel PortAventura
Mooi resorthotel van het themapark PortAventura, met 1 dag entree tot Ferrari Land en gedurende uw gehele verblijf toegang tot PortAventura!
| Vanaf € 197.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Village Park
Zeer comfortabele appartementen met wasmachine
| Vanaf € 176.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Estival Park
Mooi en zeer kindvriendelijk complex met veel faciliteiten, diverse zwembaden en een uitstekende en zeer uitgebreide keuken.
| Vanaf € 89.00 | Meer informatie Boek reis |

