Hotel Vil-la Romana
Hotel Vil-la Romana heeft vele faciliteiten voor jong en oud. Het heeft een groot, onregelmatig gevormd zwembad dat omringd is door een zonneterras en een mooi aangelegde tuin met palmbomen. Om je smaakpapillen te prikkelen is er een restaurant met een gevarieerd buffet, een goed mediterraans à la carte restaurant en een snackbar. Voor kinderen is er een kinderzwembad en een mini club waar zowel overdag als 's avonds allerlei uiteenlopende activiteiten worden georganiseerd. Voor volwassenen is er ook een uitgebreid animatieprogramma, maar zijn er ook fijne ontspanningsmogelijkheden zoals een sauna, jacuzzi en de mogelijkheid om een heerlijke massage te boeken.
Vergelijkbare reizen
Hotel Oasis Park
Kindvriendelijk en zeer centraal gelegen hotel.
| Vanaf € 222.00 | Meer informatie Boek reis | 
Appartementen Blaumar
Dit aparthotel is met recht een aanrader voor een uitstekende gezinsvakantie door haar ruime kamers en vele faciliteiten voor jong en oud.
| Vanaf € 81.00 | Meer informatie Boek reis | 
Camping Ametlla
Camping Ametlla Village Platja heeft misschien wel alles wat je zoekt. Zo kun je gewoon wandelend naar het strand. Vanaf dit strand loop je zo de prachtige, helder blauwe zee in. Als je toch geen zin hebt in een wandeling, dan kun je meteen het zwembad van Camping Ametlla Village Platja in springen.
| Vanaf € 154.00 | Meer informatie Boek reis | 


