Camping la Baume

De groots opgezette en verzorgde familiecamping la Baume ligt in het hart van de Provence, te midden van een grote groene oase met wuivende palmbomen en kleurrijke bloemen. Je vindt hier alles wat je nodig hebt voor een heerlijke vakantie: prachtige zwembaden met waterglijbanen, talloze sportfaciliteiten en zelfs een campingdisco.

Vanaf € 209,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Riviera Beach Club

Riviera Beach Club
TUI.nl

Het rustig gelegen familiehotel Riviera Beach Club ligt in de stad Hyères. Met een privéstrand op loopafstand heeft dit hotel een ideale locatie voor de echte strandliefhebber. Heerlijk ontspannen kun je bij een van de twee buitenzwembaden of op het terras. Terwijl jij lekker aan het zwembad ligt, hebben de kids dolle pret in club Leo of in de junior club. Je kunt een balletje slaan op de tennisbaan of meedoen met beachvolleybal. Er is overdag en 's avonds een afwisselend activiteitenprogramma voor jong en oud.

Vanaf € 441.00 Meer informatie Boek reis

Les Gemeaux

Les Gemeaux
TUI.nl

Résidence Les Gemeaux is een kleinschalig appartementencomplex in Saint-Aygulf. Op de tennisbaan kan je rally's maken of zwemmen in het zwembad. In de nabijheid van het park is er een leuke speeltuin voor de kinderen te vinden. Binnen enkele minuten loop je zo het strand op en geniet je van de golven in de zee waar je kunt zeilen, windsurfen of diepzeeduiken. Daarnaast is het ook maar 5 minuten lopen naar het levendige centrum waar je een heerlijk lokaal wijntje drinkt. Maak kennis met de lokale producten op de grote Provençaalse markt op het dorpsplein en kook daarna zelf in de ingerichte keuken.

Vanaf € 109.00 Meer informatie Boek reis

Soleil & Jardin

Soleil & Jardin
TUI.nl

Hotel Soleil & Jardin ligt in het hart van de schilderachtige plaats Sanary-sur Mer. In dit hotel kun je genieten van een zeer uitgebreid ontbijtbuffet. Daarnaast beschikt het over een verwarmd overdekt zwembad of openluchtzwembad. Wat het weer ook doet, je kunt altijd lekker zwemmen! Lig je liever op het zand? Het strand is circa 5 minuten lopen. De haven van Sanary is een oude natuurlijke haven met vierhonderd boten erfgoed. Met 10 minuten lopen ben je in het centrum van Sanary, waar je gezellige terrasjes en restaurantjes vindt. Geniet hier van de bouillabaisse, een echte Provençaalse specialiteit.

Vanaf € 390.00 Meer informatie Boek reis