Camping La Plage d'Argens 2017
Een camping waar een fijne vriendelijke sfeer hangt: Camping La Plage d'Argens. De camping is gelegen aan de oever van de rivier en op 400 meter afstand vind je een prachtig zandstrand aan de Middellandse Zee. Een echte aanrader is om een fietstochtje te maken naar Fréjus, Saint Aygulf of Saint Raphael. Op de camping is een fietsverhuur. Dicht bij vind je ook het waterpark 'Aqualand' waar de kinderen geweldige waterpret zullen beleven. Ook zullen ze zich super vermaken door de animatie. Tijdens een vakantie op deze camping kun je natuurlijk ook lekker ontspannen aan het zwembad. Met de kids kun je een partijtje gaan basketballen of gaan tafeltennissen. Of spreekt een potje jeu de boules je meer aan? Sluit de dag goed af door lekker te dineren in het restaurant op de camping.
Vergelijkbare reizen
Westminster
Westminster ligt in het hart van Nice, direct aan de beroemde Promenade des Anglais. Dit viersterrenhotel heeft een eigen strand en een mooi terras aan de zee. Het hotel is ingericht in de ypische Blle Epoquestijl en biedt zowel een bar als luxe loungeruimtes. De kamers beschikken over een eigentijdse inrichting en zijn ruim en voorzien van gratis wifi. Het restaurant van het Westminsterhotel, Le Farniente, serveert mediterrane specialiteiten. Vanaf het terras met uitzicht op zee kun je nagenieten van een heerlijke dag.
| Vanaf € 393.00 | Meer informatie Boek reis |
Grand Bleu Le Galoubet
Grand Bleu Le Galoubet bestaat uit circa 118 bungalows verspreid over het rustig gelegen terrein. Vanaf het vakantiepark heeft u een mooi uitzicht over de stad en de vallei van Gapeau. U verblijft in een tot in de puntjes verzorgde 3-kamer bungalow geschikt voor maximaal 6 personen. Faciliteiten waar u gebruik van kunt maken zijn het (verwarmde) buitenzwembad en het wellnesscenter. Kinderen vermaken zich in de kidsclub. Vanuit dit vakantiepark kunt u ook de vele bezienswaardigheden van de Côte d'Azur ontdekken. Zo ligt Grand Bleu Le Galoubet op nog geen 40 kilometer van Le Lavandou, 70 kilometer van St. Tropez en op nog geen uurtje rijden van de bekende Gorges du Verdon. Een vakantie om niet te vergeten!
| Vanaf € 259.00 | Meer informatie Boek reis |
Le Logis du Guetteur
Het hotel le Logis du Guetteur is ondergebracht in het 11e-eeuwse ?Château des Villeneuves?, de voormalige woning van de Graven van de Provence. Het is een uniek sfeervol hotel met allerlei middeleeuwse elementen dat ligt in een rustig en groene omgeving. Geniet van een magnifiek uitzicht in het restaurant terwijl je geniet van een heerlijk diner uit de uitstekende keuken. Ga ook eens naar Chapelle Sainte Roseline waar je een stukje kunt proeven van het Bourgondische leven en de wijnen.
| Vanaf € 515.00 | Meer informatie Boek reis |

