Côte d'Azur -

Autovakantie Frankrijk naar Saint Aygulf met verblijf in een 3-sterren hotel inclusief ontbijtbuffet

Vanaf € 95,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Camping les Cigales

Camping les Cigales
Sunweb Autovakanties

Camping Les Cigales is gelegen in het hart van de Provence, niet ver van het centrum van het Franse dorpje Le Muy. Op 20 kilometer afstand van de camping vindt u een heerlijk strand aan de prachtige Cote d'Azur. De camping biedt onder andere twee fijne zwembaden, een tennisbaan, een manege en naast de camping vindt u avonturenpark Cesar & Leonie. In dit leuke park kunt u van top naar top door de bomen klimmen of kunnen de kleintjes spelen in de leuke speeltuin. Naast de goede faciliteiten, worden er in het hoogseizoen ook nog veel leuke sport-, spel- en showactiviteiten georganiseerd. Daarnaast heeft de camping nog een eigen supermarkt en kunt u 's avonds heerlijk eten bij het restaurant of de pizzeria. De mooie omgeving nodigt uit tot veel uitstapjes naar onder andere het pittoreske Fayence, de parfumstad Grasse of grotere steden als Cannes, Nice en Monte Carlo. Bij Camping Les Cigales zal het u aan niets ontbreken.

Vanaf € 309.00 Meer informatie Boek reis

Grand Hotel des Lecques

Grand Hotel des Lecques
TUI.nl

Grand Hotel Les Lecques vind je in het badplaatsje St.-Cyr-Sur-Mer. Dit hotel is gebouwd in belle-époquestijl met Provençaalse kamers. Het ligt in een prachtig gebied vol dennenbomen en wijngaarden waar je mooie wandelingen kunt maken. Geniet 's avonds van het fraaie uitzicht in het restaurant terwijl je dineert. Het is een ideaal hotel voor koppels of families op zoek naar kalmte en rust. Binnen twee minuten loop je het warme zeewater in voor een verfrissende duik. Het is een fleurige badplaats aan de schitterende baai tussen Cassis en Bandol.

Vanaf € 276.00 Meer informatie Boek reis

Olympe

Olympe
TUI.nl

In de mooie omgeving van de Côte d'Azur vind je appartement Olympe. De appartementen zijn volledig ingericht en van alle gemakken voorzien. Geniet 's ochtends van een Frans ontbijtje terwijl je lekker in het zonnetje op het balkon zit. Op tien minuten rijden vind je het centrum van Antibes. Breng hier eens een bezoekje aan de weekmarkt en sla hier de lokale producten in om er 's avonds een lekkere maaltijd van te bereiden in je appartement. De markt vind je iedere week op Place Massena. Op slechts 5 kilometer vind je de prachtige baaien waar je heerlijk kunt zonnen. Het is de ideale uitvalsbasis om de Cote d'Azur te ontdekken.

Vanaf € 369.00 Meer informatie Boek reis