Côte d'Azur - Van der Valk Hotel Saint-Aygulf
Autovakantie Frankrijk naar Saint Aygulf met verblijf in een 3-sterren hotel inclusief ontbijtbuffet
Vergelijkbare reizen
Holiday Green Resort & Spa
Op Holiday Green Resort & spa in Frejus kun je heerlijk relaxen. Je verblijft hier op slechts 7 kilometer van Fréjus en de stranden van de Côte d'Azur, dus je hebt de kust en de hotspots binnen handbereik. Op het complex kun je genieten van een waterpark bestaande uit een overdekt zwembad, een groot Californisch zwembad van 1000 m² en uiteraard een apart peuterbad. Liever wat actiever? Wat dacht je van de fitnessruimte of doe mee aan het activiteitenprogramma.
| Vanaf € 158.00 | Meer informatie Boek reis |
Olympe
In de mooie omgeving van de Côte d'Azur vind je appartement Olympe. De appartementen zijn volledig ingericht en van alle gemakken voorzien. Geniet 's ochtends van een Frans ontbijtje terwijl je lekker in het zonnetje op het balkon zit. Op tien minuten rijden vind je het centrum van Antibes. Breng hier eens een bezoekje aan de weekmarkt en sla hier de lokale producten in om er 's avonds een lekkere maaltijd van te bereiden in je appartement. De markt vind je iedere week op Place Massena. Op slechts 5 kilometer vind je de prachtige baaien waar je heerlijk kunt zonnen. Het is de ideale uitvalsbasis om de Cote d'Azur te ontdekken.
| Vanaf € 369.00 | Meer informatie Boek reis |
Le Fréjus
Camping Le Fréjus ligt tussen Cannes en Saint Tropez in het plaatsje Fréjus. Een zonnig Zuid-Frans klimaat, zalige zwembaden, waterglijbanen en de Middellandse Zeestranden van de Golfe de Fréjus op een kilometer of zes. En het fonkelnieuwe Zen zwembad is een pareltje. Dompel u even onder, geniet van de bubbels In het hoogseizoen biedt de camping een druk activiteitenprogramma, van sportactiviteiten overdag tot concerten en voorstellingen in de avond bij het terras van de bar-restaurant. De kinderen vermaken zich uitstekend in de nieuwe speeltuin. Verder vindt u op de camping mogelijkheden voor tennis, jeu de boules en tafeltennis. Dit allemaal op het niveau dat u van een comfortabele camping mag verwachten. Als de waterglijbanen van de camping onverhoopt gaan vervelen is er altijd nog het spetterende Aqualand attractiepark op slechts een paar kilometer van de camping. Ook dichtbij is de dierentuin van Fréjus, echt een uitje voor het hele gezin. En op zo'n 50 kilometer is er nog de dolfijnenshow bij Antibes die voor een welbestede dag zorgt. Kortom op camping Le Fréjus in de Cote d'Azur zult u een onvergetelijke vakantie vieren!
| Vanaf € 111.00 | Meer informatie Boek reis |

