Côte d'Azur - Van der Valk Hotel Saint-Aygulf
Autovakantie Frankrijk naar Saint Aygulf met verblijf in een 3-sterren hotel inclusief ontbijtbuffet
Vergelijkbare reizen
Shangri-La
Odalys Shangri-La is een vakantiepark met comfortabele houten woningen gelegen in Carnoux. Carnoux heeft die typische Provençaalse charme. Op slechts 7 kilometer vind je een andere charme, dat van een levendige badplaats genaamd Cassis. Hier maak je een zalige avondwandeling langs het haventje nadat je een dag op de boot hebt gezeten. Je kan er ook voor kiezen om wat actie toe te voegen aan je vakantie. Cassis heeft namelijk veel watersportmogelijkheden. Verder is Shangri-La een prima plek om de Provence en het achterland en de kust van de Côte d'Azur te verkennen. Steden als Marseille en Aix-en-Provence zijn zeker een bezoekje waard.
| Vanaf € 140.00 | Meer informatie Boek reis |
Grand Bleu Le Galoubet
Grand Bleu Le Galoubet bestaat uit circa 118 bungalows verspreid over het rustig gelegen terrein. Vanaf het vakantiepark heeft u een mooi uitzicht over de stad en de vallei van Gapeau. U verblijft in een tot in de puntjes verzorgde 3-kamer bungalow geschikt voor maximaal 6 personen. Faciliteiten waar u gebruik van kunt maken zijn het (verwarmde) buitenzwembad en het wellnesscenter. Kinderen vermaken zich in de kidsclub. Vanuit dit vakantiepark kunt u ook de vele bezienswaardigheden van de Côte d'Azur ontdekken. Zo ligt Grand Bleu Le Galoubet op nog geen 40 kilometer van Le Lavandou, 70 kilometer van St. Tropez en op nog geen uurtje rijden van de bekende Gorges du Verdon. Een vakantie om niet te vergeten!
| Vanaf € 259.00 | Meer informatie Boek reis |
Camping Les Lacs du Verdon
Voor een heerlijke vakantie in een streek vol bezienswaardigheden zoals Moustiers-Sainte-Marie en de Gorges du Verdon met overal de geur van lavendel!
| Vanaf € 42.00 | Meer informatie Boek reis |



