La Baie des Anges

Te midden van een park van 10 hectare met hoge dennen en eeuwenoude olijfbomen ligt de camping Club La Baie des Anges in La Ciotat met zijn vernieuwde faciliteiten. Vlakbij de Middellandse Zee en op 3 km van het strand van Les Lecques, is de camping de ideale uitvalsbasis voor een ontdekkingstocht langs de Calanques (provençaalse 'fjorden') en de kust van de Provence met haar talloze activiteiten. Op de camping zelf leeft iedereen zich uit in het waterpark met watersproeiers, peuterbad en dubbele waterglijbaan. Sportief bezig zijn is ook geen probleem: er wordt onder andere gevoetbald, gevolleybald en getennist. Of huur een fiets en ga zo de omgeving ontdekken. Je kunt ook naar het prachtige stadje Cassis waar je een mooie boottocht kunt maken, of bezoek La Ciotat waar elke avond een avondmarkt op de boulevard is en je vindt er tal van leuke terrasjes en restaurants.

Vanaf € 141,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Le Crystal

Le Crystal
TUI.nl

Het appartementencomplex Le Crystal beschikt over comfortabel ingerichte studio's en appartementen. Het is gelegen in de plaats Cagnes sur Mer, dit is een charmebestemming in het hartje van de Côte d'Azur. Binnen een paar minuten loop je in de authentieke middeleeuwse dorpskern. Luier aan het zwembad op het dak of ga lekker naar het strand dat je op circa 1,5 kilometer vindt. Op het strand kun je diverse sportmogelijkheden beoefenen, zoals zeilen, surfen, beachvolleybal of duik de zee in en ontdek de verschillende kleurrijke vissen in het water.

Vanaf € 133.00 Meer informatie Boek reis

Villa Romana

Villa Romana
TUI.nl

De appartementen van Villa Romana zijn zeer comfortabel ingericht en van alle luxe voorzien. Plons het zwembad in op het dakterras en geniet van het panoramische uitzicht. Laat jezelf verwennen met een massage of kom tot rust in het stoombad of whirlpool. Binnen no-time ben je in het centrum van Fréjus. Houd je van een beetje cultuur snuiven? Bezoek dan restanten uit de Romeinse tijd, waaronder de Arena, het grote Amfitheater en het Aquaduct. Drink 's avonds een wijntje op je balkon of terras nagenietend van de mooie dag. Bezoek ook eens het waterpretpark Aqualand waar je kunt glijden van de vele waterglijbanen.

Vanaf € 238.00 Meer informatie Boek reis

Résidence Caesar Domus

Résidence Caesar Domus
Sunweb Autovakanties

Résidence Caesar Domus is een charmant en comfortabel vakantieadres op korte afstand van het zandstrand en vlak bij de mondaine badplaats Saint Tropez. Je kunt vanuit hier allerlei leuke uitstapjes maken, maar ook lekker luieren op een van de ligbedjes langs het zwembad.

Vanaf € 289.00 Meer informatie Boek reis