Résidence Pierre & Vacances le Hameau de la Pinède
Résidence Pierre & Vacances le Hameau de la Pinède ligt in het plaatsje Hyères. Deze badplaats vind je weer terug in een beschermd natuurgebied. De omgeving is dus mooi groen. Je bent vanaf Résidence Pierre & Vacances le Hameau de la Pinède binnen een hele korte tijd op het strand. Je hoeft hiervoor geen wegen nog over te steken, je wandelt er echt zo naar toe. De appartementen zijn licht, modern en van alle gemakken voorzien. Résidence Pierre & Vacances le Hameau de la Pinède heeft meer fijne voorzieningen. Een groot en koelzwembad bijvoorbeeld.
Vergelijkbare reizen
Les Bastides des Chaumettes
Het vakantiepark Les Bastides des Chaumettes ligt in de prachtige omgeving rond het dorpje Monteauroux. Het gebied is omringd door olijfbomen, wijnbouw en lavendel. Het dorp ligt op maar 2 kilometer afstand. Ga gezellig op een van de terrasjes zitten rondom het Place du Clos. Op het vakantiepark kun je onder andere zwemmen, jeu de boules spelen en tafeltennissen. Met een half uur rijden ben je in de plaats Grasse, die bekent staat als parfumstad. Hier zijn meer dan genoeg leuke winkeltjes te vinden waar je bijvoorbeeld parfum kunt kopen. De natuurliefhebbers kunnen een bezoekje brengen aan natuurreservaat Fondurane waar 182 soorten vogels zijn waargenomen. In dit gebied kun je mooie wandelingen maken en genieten van de rust.
| Vanaf € 137.00 | Meer informatie Boek reis |
Camping Prairies de la Mer
Een kindvriendelijke camping bij de Cote d'Azur.
| Vanaf € 215.40 | Meer informatie Boek reis |
Residéal Antibes
De 4-sterren appartementen Residéal Antibes vind je in Antibes en liggen op loopafstand van het strand. Met twee buitenzwembaden en een bar is het heerlijk vertoeven op het complex. Ervaar het ultieme vakantiegevoel in het zwembad op het dak waar je een betoverend uitzicht hebt over Antibes en de Franse Rivièra. Het oude centrum van ligt op circa 1 kilometer. Daarnaast is de ligging van het appartement een mooie uitvalsbasis om Nice, Cannes en Saint-Tropez te bezoeken. Voor de kunstliefhebbers is er ook wat te doen. Bezoek eens het Picasso museum. Picasso heeft een half jaar in het kasteel gewoond en schonk zijn schilderijen aan het museum, waardoor er nu een mooie collectie te zien is.
| Vanaf € 130.00 | Meer informatie Boek reis |


