Résidence Royal Cap

Résidence Royal Cap vind je in het plaatsje Villeneuve Loubet, aan de Côte d'Azur. Voor een duik in de zee hoef je slechts de straat over te steken. Wil je ergens lekker wat gaan eten en drinken? De barretjes en restaurants zijn om de hoek. Wil je liever genieten van een lunch op je eigen balkon? Dat is natuurlijk geen probleem. De keukens zijn van alle gemakken voorzien en ieder appartement heeft ook zijn eigen balkon, met eigen tuinmeubelen. Als je het zweten in de heerlijke Zuid-Franse zon even beu bent, kun je binnen in de airconditioning even afkoelen. Of je neemt natuurlijk een duik in dat grote zwembad. Résidence Royal Cap is ook een geweldige uitvalsbasis. Nice ligt op slechts 15 kilometer. Monaco heb je met de auto ook zo bereikt. Het prachtige Natiole Parc van Mercantour is ook echt een aanrader. Vergeet ook Marineland in Antibes niet. Je hebt hier geweldige shows met dolfijnen en zelfs met orka's!

Vanaf € 294,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Résidence le Village Azur

Résidence le Village Azur
Sunweb Autovakanties

Midden in de rust en toch sta je vanaf Résidence le Village Azur zo bij enkele bekende badplaatsen aan de Franse kust. Saint-Raphaël en Fréjus liggen op 12 en 10 kilometer afstand. Na ongeveer een half uur karren, sta je in Cannes. En rondom je vakantiehuisje zelf vind je vooral veel rust. Voor een duik in de zee moet je even in de auto zitten, maar je kunt natuurlijk ook even afkoelen in het lekkere zwembad van Résidence le Village Azur. Voor kinderen is er een apart plonsbadje. Maar er is meer: bijvoorbeeld een solarium en een minigolfbaan. Résidence le Village Azur bestaat verder uit een verzameling van leuke vakantiehuisjes met een Zuid-Franse sfeer. Deze zijn natuurlijk volledig ingericht. Zelfs de waterkoker kan thuis blijven, deze staat vlak bij de broodrooster op je te wachten.

Vanaf € 249.00 Meer informatie Boek reis

Résidence Les Parcs de Grimaud

Résidence Les Parcs de Grimaud
Sunweb Autovakanties

Résidence Les Parcs de Grimaud heeft echt een geweldige locatie. Midden in het park van Grimaud, tussen het Maures-Massief en de Middellandse Zee in. De accommodaties passen ook helemaal bij deze ligging. De bouwstijl is typisch Provençaals en de vakantiewoningen zijn omgeven door veel groen. Je hebt hier ook allerlei faciliteiten. Je kunt natuurlijk heerlijk zwemmen, maar ook tennissen, golfen, volleyballen en voor kinderen is er een apart speelterrein. Het is ook wel heel erg lekker om op het zonneterras naast het zwembad. Onder een parasol, met een boek. Heerlijk niet waar? De omgeving is per auto heel goed te verkennen, maar je kunt de auto ook gemakkelijk eens laten staan. Résidence Les Parcs de Grimaud verhuurt namelijk ook fietsen! Saint Tropez is op 10 kilometer afstand, je zou er dus heen kunnen fietsen. Hoewel het dan ook weer heel leuk is om Saint Tropez te bereiken met één van de vele ferrydienstjes.

Vanaf € 379.00 Meer informatie Boek reis

Les Bastides des Chaumettes

Les Bastides des Chaumettes
TUI.nl

Het vakantiepark Les Bastides des Chaumettes ligt in de prachtige omgeving rond het dorpje Monteauroux. Het gebied is omringd door olijfbomen, wijnbouw en lavendel. Het dorp ligt op maar 2 kilometer afstand. Ga gezellig op een van de terrasjes zitten rondom het Place du Clos. Op het vakantiepark kun je onder andere zwemmen, jeu de boules spelen en tafeltennissen. Met een half uur rijden ben je in de plaats Grasse, die bekent staat als parfumstad. Hier zijn meer dan genoeg leuke winkeltjes te vinden waar je bijvoorbeeld parfum kunt kopen. De natuurliefhebbers kunnen een bezoekje brengen aan natuurreservaat Fondurane waar 182 soorten vogels zijn waargenomen. In dit gebied kun je mooie wandelingen maken en genieten van de rust.

Vanaf € 137.00 Meer informatie Boek reis