Soleil de St. Tropez
Hotel Soleil de St. Tropez ligt in het vakantiedorp 'Les Parcs de Grimaud', in Port Grimaud. Port Grimaud wordt ook wel het kleine Venetië van de Côte d'Azur genoemd. Het gouden zandstrand ligt op circa 300 meter, een perfecte locatie voor de zonliefhebber. De zee is ondiep dus het is ideaal voor gezinnen met kinderen. Daarnaast beschikt het hotel ook over een zwembad met ligbedden. De mooie plaats Sainte-Maxime ligt op circa 7 kilometer. Een bezoek aan Saint-Tropez mag hier niet ontbreken. Hoe dichter je bij de haven komt, hoe groter de luxe jachten worden. Voel jezelf ook een ster op je welverdiende vakantie.
Vergelijkbare reizen
Camping Domaine de la Noguière
Mooie Franse familiecamping uitkijkend over de Roquebrune met veel campingfaciliteiten en een actief animatieteam.
Vanaf € 105.00 | Meer informatie Boek reis |
Parc Montana
Camping Parc Montana in Gassin ligt fraai op een heuvel van waaraf je uitkijkt over de baai van Saint-Tropez. De camping ligt tussen pijnbomen en kurkeiken in een prachtige natuurlijke omgeving, terwijl de hotspots gemakkelijk bereikbaar zijn en de kust op slechts 5 kilometer ligt. Voor de verkoeling duik je zo in één van de twee fantastische zwembaden, terwijl de kids ploeteren en spelen in het kinderbad of de waterspeeltuin. Daarna even in de jacuzzi en vervolgens bijkomen op een ligbed op het zonneterras? Dat klinkt toch wel als echt vakantie. Vervelen is hier geen optie: dansavonden, animatieavonden, optredens, disco, kinderanimatie en de kinderclub staan daar garant voor. Over kinderen gesproken, neem ze een dag mee naar Azur Park. Daar zijn wel 35 attracties, en wel voor ieder wat wils. Wordt een leuke dag, dat is wel zeker!
Vanaf € 196.00 | Meer informatie Boek reis |
Plein Sud
Aan de bosrand en vlak bij zee ligt Club Plein Sud in een groot park, met eigen meertje. Het ligt ideaal voor uitstapjes naar de îles de Porquerolles, Port-Cros en Le Levant. Slechts 2 kilometer van de haven en 6 kilometer van het centrum van Hyères. Ter plaatse hoef je je niet te vervelen. Een overdekt zwembad, stoombad, schoonheidssalon, tennisbaan, boogschieten, beachvolleybal, minigolf en diverse georganiseerde activiteiten. Voor de kinderen zijn er de kinderclubs waar zij zeker nieuwe vriendjes zullen maken. Kortom, een vakantie voor het gehele gezin!
Vanaf € 447.00 | Meer informatie Boek reis |