Vakantiepark Les Restanques du Golfe de Saint Tropez

Les Restanques du Golfe de Saint Tropez is een autovrij vakantiepark (ca. 25 hectare) met een prachtige ligging in de baai van Saint Tropez op slechts 3 kilometer van het Port-Grimaud. Het park is tegen een heuvel gebouwd, biedt schitterend uitzicht over de baai van Saint Tropez en heeft een middeleeuwse stijl met veel groen en exotische planten. U vindt hier o.a. een golfslagbad, zwembad met kindergedeelte en glijbanen, ligbedden met parsols, een wellnesscenter, diverse sportfaciliteiten en (tegen betaling)cursussen en workshops. Een vakantie om nooit meer te vergeten!

Vanaf € 489,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Camping La Plage d'Argens 2017

Camping La Plage d'Argens 2017
Sunweb Autovakanties

Een camping waar een fijne vriendelijke sfeer hangt: Camping La Plage d'Argens. De camping is gelegen aan de oever van de rivier en op 400 meter afstand vind je een prachtig zandstrand aan de Middellandse Zee. Een echte aanrader is om een fietstochtje te maken naar Fréjus, Saint Aygulf of Saint Raphael. Op de camping is een fietsverhuur. Dicht bij vind je ook het waterpark 'Aqualand' waar de kinderen geweldige waterpret zullen beleven. Ook zullen ze zich super vermaken door de animatie. Tijdens een vakantie op deze camping kun je natuurlijk ook lekker ontspannen aan het zwembad. Met de kids kun je een partijtje gaan basketballen of gaan tafeltennissen. Of spreekt een potje jeu de boules je meer aan? Sluit de dag goed af door lekker te dineren in het restaurant op de camping.

Vanaf € 189.00 Meer informatie Boek reis

Résidence Pierre et Vacances Cap Hermes

Résidence Pierre et Vacances Cap Hermes
Sunweb Autovakanties

Résidence Pierre et Vacances Cap Hermes ligt in het hart van Fréjus. Dit is een van de bekendste steden aan de Franse zuidkust. Het lekkere zandstrand is op slechts 50 meter van het vakantiecomplex. De pittoreske jachthaven is zelfs direct naast de résidence. Je dag begint al goed met de verse broodjes en ontbijtkoeken die je elke dag weer kunt bestellen. Het zwembad is heerlijk koel en voor de kinderen is er een apart zwembad. Je loopt ook zo naar het centrum van Fréjus, daar waar alle leuke winkeltjes ook zijn. Hier vind je ook veel leuke barretjes en restaurants. Cap Hermes is ook een ideale uitvalsbasis om de Côte d'Azur te verkennen. Je auto kan tegen betaling in de overdekte parking staan. Heerlijk, want zo blijft de auto een stuk koeler dan in die brandende zon. Maak bijvoorbeeld een uitstapje naar wereldberoemde steden a;s Saint-Tropez of Cannes. De Gorges du Verdon, bij het Lac de St. Croix, is ook een absolute bezienswaardigheid. Dit is een van de ruigste natuurgebieden in Frankrijk.

Vanaf € 594.00 Meer informatie Boek reis

Le Domaine de L'Eilen

Le Domaine de L'Eilen
TUI.nl

In Cavalaire-sur-Mer ligt Le Domaine de l'Eilen, een accommodatie die op slechts 900 meter afstand van het strand ligt. Het complex bestaat uit prachtige luxueuze villa's, die een eigen tuin, uitgeruste keuken, open haard, gratis wifi én een privé-buitenzwembad hebben. Vanuit de tuin heb je een fraai zicht op het Provençaalse achterland en deels op de Middellandse Zee. Je kunt zelfs op het overdekte terras genieten van jouw maaltijden terwijl je uitkijk op het zwembad. Flamboyant Saint-Tropez en de zonovergoten stranden van Pampelonne liggen om de hoek.

Vanaf € 295.00 Meer informatie Boek reis