Villa's le Carré Beauchene met privézwembad
Luxe, elegant, sfeervol, de villa's van Residence Lagrange Prestige le Carré Beauchene voldoen allemaal aan deze omschrijvingen. Het villaresort bestaat uit drie verschillende delen, samen hebben ze 39 luxe villa's. Bij elke verblijf heb je een eigen privézwembad, deze zijn geopend van april tot eind september. Alle villa's zijn van echt alle gemakken voorzien. Je kunt tv en films kijken op een flatscreen terwijl je voor de open haard zit. Koken is ook zeer relaxt met de keramische kookplaat, oven en Amerikaanse koelkast. Afwassen is tijdens deze vakantie niet nodig: elke villa heeft een vaatwasser. Het resort is op ongeveer 2 kilometer van Sainte-Maxime, met de grootse jachthaven en sfeervolle straatjes. Als je op het strand van Sainte-Maxime staat, zie je aan de overkant van de baai de luxe en bekende stad Saint-Tropez liggen. Deze stad is elk jaar weer een hele populaire bestemming, van bekende artiesten, filmsterren en daarmee ook van vele toeristen. Een rustigere, maar zeker zo boeiende dag kun je vinden in het binnenland. Van culturele uitstappen tot wandelingen door de unieke natuurgebieden, deze regio in Zuid-Frankrijk biedt heel veel.
Vergelijkbare reizen
Le Domaine de Bourgeac
De comfortabele appartementen van Domaine du Boureac zijn gelegen in een rustig vakantiepark. In de omgeving geniet je van vele adembenemende uitzichten. Houd je van wandelen? Trek de wandelschoenen maar vast aan en beklim de rotsachtige heuvel waar de Tours de Castillon op zijn gevestigd. Gaan de kinderen mee? In het museum La Petite Provence du Paradou kunnen ze de handen uit de mouwen steken tijdens de leuke kinderworkshops. Voor plezier op het vakantiepark kunnen de kids tafel tennissen, jeu de boulen of spelen in het buitenzwembad en in de speeltuin.
Vanaf € 130.00 | Meer informatie Boek reis |
Soleil de St. Tropez
Hotel Soleil de St. Tropez ligt in het vakantiedorp 'Les Parcs de Grimaud', in Port Grimaud. Port Grimaud wordt ook wel het kleine Venetië van de Côte d'Azur genoemd. Het gouden zandstrand ligt op circa 300 meter, een perfecte locatie voor de zonliefhebber. De zee is ondiep dus het is ideaal voor gezinnen met kinderen. Daarnaast beschikt het hotel ook over een zwembad met ligbedden. De mooie plaats Sainte-Maxime ligt op circa 7 kilometer. Een bezoek aan Saint-Tropez mag hier niet ontbreken. Hoe dichter je bij de haven komt, hoe groter de luxe jachten worden. Voel jezelf ook een ster op je welverdiende vakantie.
Vanaf € 665.00 | Meer informatie Boek reis |
Parc Oasis
De mooie vrijstaande bungalows in vakantiepark Parc Oasis zijn gelegen in Gassin. Het vakantiepark ligt in een bosrijke omgeving met pijnbomen en kurkeiken waardoor je een prachtig uitzicht hebt. Slenter door de kronkelende straatjes met oude Provençaalse huisjes van het dorpje Gassin. Bezoek ook het wereldberoemde Nikki strand in Saint Tropez waar de VIP's in de zon liggen. 's Avonds hoor je de relaxte muziek terwijl je lekker kunt feesten op het strand. Op het prachtige strand Tahiti vind je iets minder glitter en glamour. Aan jou de keuze waar je van houdt.
Vanaf € 238.00 | Meer informatie Boek reis |